סקר של "מאגר מוחות" בחיפה: יונה יהב עולה ומתחזק עם 33% בכלל המדגם ו-46% בקרב בעלי הדעה

בסקר שנערך השבוע על ידי "מאגר כוחות" בקרב 512 נשאלים בוגרים תושבי חיפה עולה כי יונה יהב מתחזק עוד יותר לעומת הסקרים הקודמים וזוכה ל- 33 אחוזי תמיכה, כשבמקום השני מתייצב דןד עציוני עם 19 אחוז. יהב: "אני רוצה לקחת את התמיכה הציבורית הגדולה ולהקים איתה ממשלת אחדות חיפאית. בעת הזאת חיפה זקוקה יותר מתמיד למנהיג מנוסה ואחראי"

 

סקר מקיף שערך מכון מאגר מוחות בניהולו של פרופ' יצחק כ"ץ קובע כי יונה יהב מוביל בפער גדול במרוץ לראשות עיריית חיפה, ומבסס את מעמדו כמועמד המוביל לזכייה בתפקיד. בסקר שנערך השבוע בקרב 512 נשאלים בוגרים תושבי העיר עולה כי יהב מתחזק עוד יותר לעומת הסקרים הקודמים וזוכה ל-46% אהדה ותמיכה בקרב בעלי הדעה.

פרופ' כ"ץ התייחס לתוצאות הסקר ואמר כי "הסקר מלמד כי יונה יהב מוביל בפער גדול על פני כל המועמדים האחרים והוא בהחלט עשוי לנצח כבר בסיבוב הראשון, למרות ריבוי המועמדים".

על פי הסקר, בקרב בעלי הדעה דוד עציוני עם 19%, יעקב בורובסקי 10%, עינת קליש רותם 7%, אביהו האן 6%, שרית גולן 5%, צביקה ברבי 4%.

בקרב כלל המדגם, יהב מוביל עם 33% – התחזקות של 3% לעומת הסקר הקודם בחודש שעבר. אחריו דוד עציוני (14%), יעקב בורובסקי (7%), עינת קליש רותם (5%), שרית גולן ואביהו האן (4% כל אחד), צביקה ברבי (3%), יוסי שלום (1%), אברהים גטאס ויצחק בלס (0.5% כל אחד). 23% מהמשיבים ענו "לא יודע" במי יבחרו, ו-5% ציינו כי אין בכוונתם להצביע בבחירות הקרובות.

יונה יהב אמר בתגובה לממצאי הסקר כי "בעת הזאת חיפה זקוקה יותר מתמיד למנהיג מנוסה ואחראי. תמיכה ציבורית גדולה היא מחויבות גדולה ואני מתכוון להפוך את התמיכה הזו לממשלת אחדות חיפאית אותה אקים מיד עם שובי לתפקיד ראש העיר, אשר תכיל את כל הכוחות המבקשים את טובתה של חיפה".

צילום: גביש מדיה

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות