טבריה: שני תינוקות ננעלו בשגגה ברכב, וחולצו בשלום על ידי מתנדבי ידידים • "הגעתי לכתובת בריצה וחילצתי במהירות"

התקבלה במוקד ידידים קריאה אודות שני תינוקות אחים, בני חצי שנה ושנה וחצי, שננעלו בשגגה ברכב לעיני הוריהם, ברחוב חברון בעיר טבריה

דוד אורשלומי, מוקדן ידידים שענה לשיחה, לקח פרטים והוציא את קריאת החירום למתנדבי האזור. שלמה עוז – מנהל סניף טבריה, נענה לקריאה והגיע במהירות למקום, כשבהמשך מצטרף אליו נתי דרי – סג"מ מחוז צפון. באמצעות הציוד הייעודי שברשותו, חילץ שלמה את התינוקות בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

שלמה מספר: "ההורים התפעלו ממש מהמהירות ומהיעילות של החילוץ שלנו בידידים. סיימתי להשכיב את הילדים, ואז התקבלה הקריאה. הרכב הפרטי היה אצל אשתי, אבל למזלי ערכת הפתיחה הייתה בבית. לקחתי אותה ורצתי לכתובת, מרחק שני רחובות ממני. היה חשוך ואחד הילדים בכה מאוד, אבל הזדרזתי לפתוח את הדלת וחילצתי אותם במהירות. התחושה נהדרת, בפרט כשאתה מבין עד כמה סומכים עליך."

בידידים שבים וקוראים להורים לשמור עליהם את מפתח הרכב תמיד • במקרה של נעילת דלת רכב יש ליצור קשר עם מוקד ידידים 1230 ללא כוכבית.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות