עו"ד דוד אברקי מציג את החמישייה הראשונה ברשימה שלו למועצת העיר קרית ים מטעם ש"ס: מהנדס והנדסאי בחברות בטחוניות ושני פעילים חברתיים מוכרים- כולם אנשי עשייה מוערכים בעיר

"לאחר שאבחר למועצת העיר אני מתכוון לפעול לקידום העיר ורווחת התושבים ולמתן מענה לכל חברות האוכלוסייה בעיר: דתיים, חילונים, מסורתיים, יהודים ושאינם יהודים, ותיקים ועולים חדשים. אני אפעל לצמצום פערים וחוסר שוויון בין התושבים בעיר, כך שהעירייה תקצה את משאביה לכל השכונות, באופן שווה, כי כל תושב נחשב, ללא הבדל" עו"ד דוד אברקי

נבחרת ש"ס למועצת קרית ים בראשות עו"ד דוד אברקי. בתמונה- מימין לשמאל: מאור אסידו, בנימין איאסו, דוד אברקי, בני בן דוד וששון גבריאל.

 

עו"ד דוד אברקי

נשוי + 2. גדלתי והתחנכתי בעיר קריית ים. שני ההורים שלי הם אנשי ציבור בקרית ים. לאמא שלי יש משרד עו"ד ורו"ח בקרית ים והיא גם הייתה בעבר חברת מועצת עיר. אבא שלי הוא רב העיר כבר למעלה מ-40 שנה. יש בי אהבה גדולה לעיר ולתושביה, אני מחובר לתושבים, תמיד אהבתי לסייע לאחרים והיה לי ברור שיום אחד אני אתמודד למועצת העיר קרית ים. יש לי חזון לחבר ולאחד את כל תושבי קרית ים, כי בסופו של דבר לכולנו יש את הרצון לחיות בעיר חזקה ומאוחדת, מטופחת ומושכת אוכלוסייה על כל גווניה.

עד לפני כ-3 שנים גרתי בירושלים והיו לי חיים מצוינים שם עם עתיד מבטיח, אבל עם כל ההצלחה הלב היה תמיד בקרית ים, בכל פעם שהיינו באים לבקר את ההורים בקרית ים והייתי פוגש את החברים, את התושבים ואת הפוטנציאל שנמצא במקום, תמיד הייתה לי צביטה בלב וידעתי שאני חייב לחזור לקרית ים. מאז שחזרתי לקרית ים אני תורם ופועל למען תושבי העיר בכל המישורים: ארנונה, התנהלות מול העירייה, סיוע לאבלים וכן סיוע משפטי בחינם לתושבי קרית ים בכל יום רביעי, ולשמחתי הצלחתי לסייע למשפחות רבות. חזוני הוא לחבר ולאחד את תושבי קרית ים בעשייה נכונה ומועילה, כי בסופו של דבר לכולנו יש את הרצון לחיות בעיר חזקה ומאוחדת, מטופחת ומושכת אוכלוסייה על כל גווניה.

לאחר שאבחר למועצת העיר אני מתכוון לפעול לקידום העיר ורווחת התושבים ולמתן מענה לכל חברות האוכלוסייה בעיר: דתיים, חילונים, מסורתיים, יהודים ושאינם יהודים, ותיקים ועולים חדשים. אני אפעל לצמצום פערים וחוסר שוויון בין התושבים בעיר, כך שהעירייה תקצה את משאביה לכל השכונות, באופן שווה, כי כל תושב נחשב, ללא הבדל. אני אפעל לחיזוק החינוך בעיר, כך שלנוער שלנו יהיו חלומות ושאיפות ואת היכולת להגשים אותם, בדיוק כמו בני נוער בערים חזקות ומבוססות, כך שגם ילד מקרית ים יוכל לשאוף ולהגיע ליחידות עילית בצבא, למוסדות להשכלה גבוהה ולעבוד במקצועות הנחשקים ביותר. אני אפעל לשיפור חזות העיר, ובכלל זה: תיקון מדרכות, סימון מעברי חצייה, תחבורה ציבורית נגישה שתעבור בכל שכונה, פארקים וגני שעשועים בכל שכונה, שדרוג מועדוניות נוער, חוגים, טיפוח רצועת החוף שלנו טיפוח התרבות וחיי הרוח בעיר.

אז אם גם לכם אכפת כמו לי מעתיד העיר שלנו, למען הילדים שלנו ולמען ההורים המתבגרים שלנו, אני מזמין את כולכם להצטרף אלינו!

בני בן דוד

נשוי לנטלי ואב ל3- יהלי, נהוראי ואביב, יליד קרית ים, בן 46, עובד בחברת טוטנאור וגבאי בית הכנסת "אור תורה" קרית ים. פעיל חברתי בעיר קרית ים מזה 15 שנה. החזון שלי הוא לעזור כמה שיותר לתושבי העיר קרית ים, לילדי העיר, בני  הנוער  וכלל אזרחי העיר, להיות קשוב ולהוציא את המיטב למענם. המטרה שלי היא להצליח ולהיות הכי טוב שרק אפשר למען העיר והתושבים והכל באהבה רבה.

ששון גבריאל

בן 38, נשוי להילה ואב לחמישה- שירה, טליה, אבישג, נהוראי ושמעון. פעיל חברתי מעל לשמונה שנים בקרית ים בתחום הרווחה, עזרה לנזקקים, שרות לבתי הכנסת ומנהל מועדונית לנוער מעל 5 שנים. סייעתי רבות לתושבי העיר בשעתם הקשה, כאשר הקמתי גמ"ח אוהלים וציוד לאבלים. החזון שלי הוא לתת עוד יותר מהניסיון שלי למען תושבי העיר ולהנגיש יותר את השרות החברתי ולעזור כמה שיותר לתושבי העיר באהבה.

מאור אסידו

נשוי לרבקה ואב למיה אסתר , יליד קריית ים בן 32, מהנדס, עובד בחברה בטחונית גדולה בתחום פיתוח תוכנה וסייבר. מדריך בני נוער בקורס רובוטיקה ופעיל חברתי בעיר קריית ים. החזון שלי להביא לשינוי משמעותי בתחום החינוך בעיר ולקדם מצוינות בתחום הטכנולוגי.

בנימין איאסו

בן 34, נשוי לאושרת ואב לאבישג (3)  ונועם יוסף (1.5). הנדסאי במפעל בטחוני גדול בצפון. החזון שלי בעיר שלנו כפריפריה הוא להכניס אופקים חדשים ושבירת "תקרות זכוכית" לדור הצעיר, הרחבת תחומים שלא נלמדים בבית הספר כגון ניהול משק הבית וכלכלתו, תעסוקה / פעילויות חברתיות לדור המבוגר יותר אחר הצהריים, שלא יישבו לבד מול הטלוויזיה, וכמו כן קידום נושא חידוש פניה של העיר שלאט לאט אנו רואים את ניצניו.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות