שוב אתמול תושבים בחיפה דווחו על להבות ועשן שחור העולים ממפעל 'כרמל אולפינים'

שוב אתמול תושבים דווחו על עשן שחור ולהבות המיתמרים מארובות מפעלי "כרמל אולפינים" במפרץ. מבחינת המפעל: "עבודות תחזוקה שגרתיות". עו"ד שרית גולן שטיינברג, יו"ר איגוד ערים: "המראות הללו של להבות גבוהות ועשן שחור ולא מזוהה לא יכולים להתקבל כדבר שבשגרה"

לאורך היום אתמול נצפו אירועים והתקבלו עשרות תלונות מתושבים מבוהלים על להבות ועשן שחור העולים ממפעל 'כרמל אולפינים – כאו"ל. טענת המפעל היא כי האירועים הללו נובעים מפעולות תחזוקה. האיגוד בוחן צעדי אכיפה משמעותיים נגד המפעל.

עו"ד שרית גולן שטיינברג, יו"ר איגוד ערים: "המראות הללו של להבות גבוהות ועשן שחור ולא מזוהה לא יכולים להתקבל כדבר שבשגרה גם אם מדובר ב'פעילות תחזוקה' הכרחית. כבר ברור לכולם שאין מקום למפעל שכזה בלב אוכלוסיה ושכונות מגורים. טוב תעשה מדינת ישראל ככל שתזרז את תהליך סגירת המפעלים."

 

צילום: איגוד ערים

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות