תושב קריית אתא פרץ לבית בנהריה, בזמן שהדיירים שהו בו, גנב ונמלט. בעלת הבית לא ויתרה, רדפה אחריו והביאה ללכידתו

נכנס לדירה בנהריה, בזמן שבעלי הבית נכחו בבית, גנב רכוש ונמלט. בעלת הדירה שרדפה אחריו, הביאה ללכידתו של החשוד בן 52 תושב קריית אתא

 

המשטרה פתחה בחקירה בתאריך 20.1.22, עם קבלת דיווח מבעלת דירה בנהריה על כך שאדם חשוד נכנס לביתה וגנב מתוכו תיק של בעלה שהכיל רכוש ומסמכים.

בתוך כך, בעלת הדירה הבחינה באדם סמוך לשביל שמחוץ לביתה כשהתיק של בעלה נמצא ברשותו ורדפה אחריו. החשוד מסר לה כי “הגנב השליך את התיק על הריצפה ונמלט” ומסר את התיק לידיה.

שוטרי תחנת נהריה, שגבו עדויות וסרקו מצלמות, עצרו את אותו החשוד שמסר לידי בעלת הדירה את התיק, תושב קריית אתא בן 52, בחשד לביצוע המעשה.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת, ובסוף השבוע, כאמור, הגישה חטיבת התביעות של משטרת ישראל כתב אישום ובקשה למעצרו של החשוד עד תום ההליכים כנגדו.

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג’ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות