משה איצקוביץ’, תושב חיפה בן 97 וניצול שואה, אוהד מכבי חיפה לאורך חייו זכה לביקור מרגש מכוכבי העבר של מכבי

ציון מרילי:" בזכות אנשים כמו משה אנחנו חיים במדינה הזאת". ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם: "מרגש לפגוש את משה, ששומר על אופטימיות וחוש הומור למרות השנה הנוראית שעברה עליו."

משה איצקוביץ’, תושב חיפה בן 97 וניצול שואה, אהד מאז ומתמיד, לאורך כל שנות חייו, את קבוצת מכבי חיפה בכדורגל. כבר בצעירותו נהג משה, המתגורר בשכונת קריית אליעזר בעיר, ללכת לכל משחקי הקבוצה כאשר האצטדיון היה ממוקם בשכונה. גם כאשר נולדו למשה נכדים, נהג לקחת אותם באופן קבוע יחד איתו למשחקים, על מנת להטמיע בהם את האהבה לקבוצה. לאחר שבזמן השואה איבד משה את כל משפחתו, חווה משה במהלך השנה האחרונה משבר קשה נוסף, לאחר שאיבד גם את אשתו ואת שני ילדיו. עם השנים החל משה להמעיט ביציאות מביתו, והחלום היחיד שנותר לו היה לפגוש שחקנים של הקבוצה האהובה עליו. נכדתו של משה, שרה, שנותרה עבורו האדם הקרוב היחיד והקפידה תמיד לעדכן את סבה בנעשה בקבוצה ובתוצאות משחקיה, החליטה להרים את הככפה וליזום מפגש, שיעודד את רוחו וישמח אותו.

היום, ראשון אחה”צ, הגיעו לביתו של משה ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, יחד עם שני שחקני עבר של קבוצת מכבי חיפה – זאהי ארמלי וציון מרילי. השלושה איחלו למשה בריאות ואריכות ימים ובסיום המפגש העניקו לו השחקנים את חולצת ואת צעיף הקבוצה, כשי אישי, מתנת מועדון מכבי חיפה. משה הנרגש הודה בדמעות לשחקנים על הביקור, לו ייחל, ולראש העיר – על סיועה בקיום המחווה המרגשת.

ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם: “מרגש לפגוש את משה, ששומר על אופטימיות וחוש הומור למרות השנה הנוראית שעברה עליו. שמחתי לתווך בינו, כאוהד שרוף, לבין מכבי חיפה והמפגש השאיר אצל כולנו חותם עצום. משה, אני מאחלת לך בריאות טובה ומתי שתוכל להגיע למשחק של מכבי, אני באה איתך.”

ציון מרילי:” בזכות אנשים כמו משה אנחנו חיים במדינה הזאת. אני פוגש הרבה אוהדים של חיפה, בכל הגילאים, ומתרגש כל פעם מחדש לשמוע ולראות את האהבה העצומה שלהם למועדון הירוק”.

קרדיט צילום: ענת סלומון, דוברות עיריית חיפה

קרדיט צילום: ענת סלומון, דוברות עיריית חיפהקרדיט צילום: ענת סלומון, דוברות עיריית חיפה
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות