נתפס “על חם”, תושב חיפה, שגנב מזגנים מבית הספר ״דוד ילין״ לשעבר

פקחי עיריית חיפה קיבלו דיווח על פעילות חשודה במבנה בית ספר דוד ילין לשעבר, כשהגיעו תפסו על חם תושב חיפה בזמן שגנב מזגנים מהמקום

במהלך משמרת שגרתית נקראו אתמול פקחי אגף האכיפה העירונית, שלמה עטיאס וראא’ד חורי, לבית הספר ״דוד ילין״ לשעבר ברחוב מגידו 7 בשל דיווח על פעילות חשודה במקום.

עם הגעתם למקום הבחינו הפקחים באדם שברשותו כלי עבודה כדוגמת מברגה ומפתח שוודי שמפרק מזגנים ומעמיס אותם על רכבו. החשוד, תושב חיפה בשנות ה-50 לחייו ללא עבר פלילי, נעצר ונלקח לחקירה במשטרת חיפה.

שלמה עטיאס, מפקח באגף האכיפה של עיריית חיפה, סיפר: ״בית הספר ‘דוד יליןי עבר למשכנו החדש ברחוב יאיר כץ והמבנה ברחוב מגידו נותר נטוש. כשהגענו למקום ראינו את החשוד מפרק מזגנים מהגג וזורק אותם למטה, רכבו היה מלא בציוד גנוב שכלל מזגנים, מדחסים ואלומיניום. עיכבנו אותו עד להגעת ניידת המשטרה״.

 

צילום: עיריית חיפה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות