2 תושבי חיפה נעצרו לאחר שניסו לסחוט כספים מקבלן אצלו עבדו, כשהם מאיימים שהם מקורבים לעבריין בכיר ומסוכן

בתום חקירה מורכבת שניהלה היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב כרמל: הוגשה הבוקר הצהרת תובע נגד 2 תושבי חיפה בחשד שסחטו באיומים קבלן בניה תושב כפר כנא, אצלו עבדו

היחידה ללוחמה פשיעה של מרחב כרמל, ניהלה בשבועות האחרונים חקירה סמויה שכללה הפעלת אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ועניינה סחיטה באיומים של כספים מקבלן בניה בחיפה על ידי מספר חשודים שפנו על פי החשד לקורבן והציגו את עצמם כמקורבים לעבריין מוכר ומסוכן לדבריהם, תוך איומים ודרישה לתשלום סכומי כסף גדולים.

ראשיתה של הפרשייה לפני מס' שבועות, עם קבלת תלונה בתחנת משטרת חיפה בגין סחיטה באיומים של קבלן בניה תושב חיפה על ידי מספר חשודים. מהחקירה עולה כי חלק מהחשודים הועסקו על ידי הקורבן, תושב כפר כנא, בשנות ה- 60 לחייו, כקבלנים באתר בניה בו עובד כאשר עם תום עבודתם הלגיטימית, פנה אליו אחד החשודים ודרש ממנו לשלם כסף נוסף ללא עבודה אחרת יפגע. הקורבן שילם לחשודים עשרות אלפי שקלים וכאשר הודיע להם כי אין בכוונתו לשלם סכומים נוספים החשודים הבהירו לו שהינם בני משפחתו של עבריין מוכר ומסוכן מאוד מהאזור וכי אם לא ישלם את הכסף שנדרש לשלם הם ישלחו אותו אליו.

כעבור מספר ימים הגיע החשוד הנוסף לאתר הבניה ובמהלך דין ודברים עם הקורבן איים עליו, דקר אותו מס' פעמים ופצע אותו באורח קל.

בעקבות התלונה הנ"ל, כאמור, פתחה היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב כרמל בחקירה סמויה במסגרתה נאספו עדויות וראיות.

בתוך כך, עם מעבר החקירה לשלב הגלוי, עצרו בלשי יל"פ מרחב כרמל, לפני כשבועיים 3 תושבי חיפה (בני: 24,64,53) לחקירה בתחנת המשטרה בחיפה.

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת, כאשר הבוקר, הגישה פרקליטות מחוז חיפה הצהרת תובע נגד שניים מהחשודים (בני: 24,64) לבית משפט השלום בחיפה כאשר בימים הקרובים יוגש נגדם כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג'ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות