2 גברים נפצעו באורח בינוני בהתרסקות מסוק סמוך ליוקנעם. עסקו בניקוי קווי חשמל

התרסקות מסוק בסמוך ליוקנעם. בדרך נס, שני הטייסים חולצו במצב בינוני

בשעה 07:38 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל, על כלי טייס שהתרסק ככה”נ בזמן שעסק בעבדות ניקוי כבלי חשמל, בשטח פתוח סמוך למושב גלעד, באיזור יוקנעם. חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים במסוק מד”א, ובניידת טיפול נמרץ של מד”א לבי”ח רמב”ם 2 גברים בשנות השלושים, בהכרה מלאה במצב בינוני עם חבלות.
כלי הטייס התרסק ככל הנראה בזמן שעסק בעבדות ניקוי כבלי חשמל, בשטח פתוח סמוך למושב גלעד, באיזור יוקנעם.

3 צוותי כיבוי מחדרה ועפולה בפיקודו של להב מג’די טיארה פעלו בזירה שבה התרסק מסוק של חברת חשמל בשטח פתוח.
2 נפגעים בינוני פונו באמצעות מסוק להמשך קבלת טיפול רפואי,
צוותי הכיבוי ניתקו מקורות אנרגיה והשתמשו בקצפים יעודיים למניעת התלקחות המסוק.

חובש בכיר במד”א איציק אלנקווה שהיה בסמוך והגיע ראשון למקום, סיפר: “כשהגעתי, ראיתי מסוק מפורק בשטח פתוח, מחוץ למסוק היו 2 גברים כבני 30 בהכרה מלאה, אחד מהם שכב במרחק של כ- 4 מטר מהמסוק והשני התהלך, הם סיפרו שהם יצאו מהמסוק בכוחות עצמם והתרחקו מחשש מהתלקחות המסוק. יחד עם צוותי מסוק של מד”א שנחת בסמוך ונט”ן מד”א שהוזנקו, הענקנו לפצועים טיפול רפואי ראשוני בשטח , הם סבלו מחבלות בגב ובגפיים, את אחד הפצועים לקחנו למסוק מד”א ואת השני לניידת טיפול נמרץ של מד”א ומשם הם פנו לבית החולים כשמצבם מוגדר בינוני ויציב”.

 

צילום: דוברות כיבוי חוף

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות