מתחם בדיקות מהירות לקורונה של מד"א פועל לאורך כל החודש במרכז הנוער העירוני בקריית אתא

בשל העלייה בתחלואה, ביוזמת ראש עיריית קריית אתא, החל לפעול מהשבוע ולאורך החודש מתחם בדיקות מהירות לקורונה של מד"א. המתחם פועל במרכז הנוער ברחוב מורדי הגיטאות

בהחלטת ראש עיריית קריית אתא, יעקב פרץ, החל לפעול השבוע במרכז הנוער העירוני ברחוב מורדי הגטאות מערך בדיקות מהירות לקורונה של מגן דוד אדום. המרכז יפעל לאורך כל החודש בימי א' – ה'  בין השעות 20:00 – 12:00.

המתחם נפתח במטרה להתמודד עם העלייה בתחלואה, לאתר תושבים מאומתים ולהנגיש את קבלת התו הירוק לתושבי העיר במטרה לסייע להמשך שגרת החיים ככל שניתן.

במסגרת הפרויקט, אדם הנדרש לבדיקת קורונה מהירה יתאם תור באופן דיגיטלי בטלפון 3101* על ידי המענה הקולי האוטומטי או באמצעות קישור שישלח במסרון, ויגיע לבצע את הבדיקה במתחם. הבדיקה כרוכה בתשלום בהתאם להחלטת משרד הבריאות (למבוגר 52 ₪ץשקל וללא עלות לילדים על גיל 12).  תוצאות הבדיקה יועברו ישירות למשרד הבריאות, לקופות החולים ולמטופל עצמו במסרון, יתעדכנו ביישומון ‘התו הירוק’ ויאפשרו להשתלב באירועים ציבוריים בהתאם לדרישות התו שמתעדכנות מעת לעת עפ”י הנחיות משרד הבריאות.

הבדיקות המהירות המיועדות למי שנדרש להציג תו ירוק ואינם מחוסנים או מחלימים ויספקו תשובה בתוך כרבע שעה ויתעדכנו במערכות התו הירוק של משרד הבריאות ובקופות החולים.  במידה ותוצאת הבדיקה הנה חיובית – יידרש הנבדק, עפ"י הנחיות משרד הבריאות להיכנס לבידוד ולבצע בדיקת PCR רגילה דרך קופות החולים או במתחמי היבדק וסע.

 

צילום: עיריית קריית אתא

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות