מועצת קריית ביאליק החליטה: כל העסקים בעיר המגישים מזון יחוייבו להחזיק מזרקי אפיפן נגד אלרגיות מסכנות חיים

בעקבות מותה הטראגי של אושר דרעי ז"ל, מועצת העיר קריית ביאליק החליטה לחייב בעלי עסקים המגישים מזון להחזיק ברשותם מזרקי אפינפרין נגד אלרגיות מסכנות חיים

מועצת העיר קריית ביאליק בישיבתה האחרונה (05.05.2021), החליטה פה אחד לחייב את בעלי העסקים המגישים מזון, להחזיק מזרק אפיפן, מזרק נגד אלרגיות מסכנות חיים כתנאי למתן רישיון עסק אותו מעניקה הרשות לבעלי העסקים.
ראש העיר, אלי דוקורסקי, הניח על שולחן מועצת העיר את הצעתו בעקבות מותה הטרגי של אושר דרעי, בת 22 מחצור הגלילית, שנפטרה כתוצאה מאכילת מזון המכיל חלב, כאשר לא נשאה עימה את מזרק האפיפן.
מועצת העיר החליטה להקים ועדה שתגבש מסמך מדיניות עירונית הכולל הנחיות מפורטות בנוגע להחזקת המזרק, תנאי שימורו ואופן השימוש בו.
ראש העיר, אלי דוקורסקי: “הזדעזעתי מהאסון הטרגי והמיותר של הבחורה הצעירה שחייה יכלו להינצל באמצעות הזרקה פשוטה. ההחלטה לחייב את בעלי העסקים להחזיק ברשותם את המזרק אינה פותרת את בעלי האלרגיות מלשאת עימם את התרופה”.
הוועדה שהוקמה עתידה להגיש את מסמך ההמלצות והמדיניות בישיבת מועצת העיר הקרובה.

 

צילום: מערכת ניוזים

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות