שר האוצר ישראל כ”ץ התארח בקריית ביאליק וביקר בבתי העסק בעיר

שר האוצר, ישראל כץ, הגיע לביקור בקריית ביאליק ויחד עם ראש העיר ביקר בבתי העסק בקריה בכדי להתרשם מקרוב ולשמוע מבעלי העסקים על תוכנית התמריצים של הממשלה

שר האוצר ישראל כ”ץ ביקר בקריית ביאליק כאורחו של ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי. במסגרת הביקור סייר השר  בליווי ראש העיר בבתי העסק בקריה בכדי להתרשם מקרוב ולשמוע מבעלי העסקים על הצלחת תוכנית התמריצים של הממשלה. השר כ”ץ סייר בבתי העסק לאורך שדרות ירושלים ובמפעל וופרו גבעון באזור התעשייה.

במהלך הביקור השמיעו בעלי העסקים שנאלצו לסגור את עסקיהם או לצמצם את הפעילות העסקית במהלך משבר הקורונה כיצד התוכנית סייעה להם בהתמודדות הכלכלית.

הם הביעו את שביעות רצונם מתוכנית התמריצים שקיבלו ומהדרך הקלה והמהירה של הגשת המסמכים לקבלת התמיכה. כמו כן, הודו בעלי העסקים לראש העיר ולשר כ”ץ על ההנחה בארנונה שקיבלו במהלך השנה החולפת.

ראש העיר אלי דוקורסקי:” אני מודה לממשלה ולשר האוצר ישראל כ”ץ על הסיוע המאסיבי לעסקים בתקופה מאתגרת זו. אנו בעירייה פועלים רבות בכדי לעודד ולסייע לעסקים בעיר למצות את זכויותיהם”.

 

בתמונה: שר האוצר ישראל כ”ץ וראש העיר אלי דוקורסקי בביקור במפעל וופרו גבעון

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות