תוך ימים ספורים: עלייה של עשרות אחוזים במספר חולי הקורונה המאושפזים בביה"ח בנהריה. 31 במצב קשה

שוב זינוק במספר חולי הקורונה המאושפזים בבית החולים בנהריה. נרשמת עלייה של עשרות אחוזים תוך 3 ימים, עם 31 צולים קשה. שני חולים נפטרו בשבת

 

בימים האחרונים נרשמה עלייה של עשרות אחוזים בכמות החולים המאושפזים במחלקות הקורונה שבמרכז הרפואי לגליל בנהריה. ביום רביעי שעבר אושפזו במחלקות הקורונה 32 חולים בלבד (הכמות הנמוכה ביותר בחודשים האחרונים).

אלא שבימים האחרונים, ובמיוחד במהלך סוף השבוע, התקבלו חולים רבים נוספים למחלקות הקורונה.
נכון לעכשיו מאושפזים בחמש המחלקות (כתר מונשמים, כתר גריאטריה, כתר ב', כתר יולדות וכתר ילדים) 50 חולי קורונה, מתוכם 31 במצב קשה (כולל תשעה במצב קריטי, מונשמים ועל סף הנשמה), 9 במצב בינוני ו-10 קל.
מנהל המרכז הרפואי, פרופ' מסעד ברהום: "רק בשבוע שעבר סגרנו מחלקת קורונה אחת והיה נראה שהמצב משתפר, והנה שוב אנו בעלייה מדאיגה. בסוף השבוע הגיעו מספר חולים מאומתים בעקבות התפרצות קורונה באחד הכפרים באזור, ובנוסף הגיעו בימים האחרונים חמש יולדות. צריך לזכור שאנו נמצאים לקראת שלושת החגים רמדאן, פסח ופסחא, ולאחר מכן תחל עונת החתונות. אני מפציר בתושבים: אנא, שמרו על הנחיות משרד הבריאות, אל תתקהלו והימנעו ממסיבות המוניות. בנוסף, אני מבקש מכולם ללכת להתחסן, בעיקר צעירים. אני מקווה שלא נגיע למצב שניאלץ לפתוח שוב מחלקת קורונה נוספת".
במהלך סוף השבוע נקבע במחלקות הקורונה מותם של אשה בת 70 מג'דיידה מכר וגבר בן 80 ממזרעה.

 

צילום: דוברות ביה"ח נהריה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות