גבר בן 35 במצב קשה לאחר שנלכד בשריפה בדירה ברחוב שאול המלך בבית שאן. מפונה במסוק לרמב”ם

חילוץ 6 לכודים משריפה בדירה ברחוב שאול המלך בהית שאן, בהם גבר בן 35 במצב קשה שנמצא מחוסר הכרה

מזה שעה קלה התקבלה הודעה על שריפת בית קומה שלישית מתוך שלוש ברחוב שאול המלך בעיר בית שאן.
שלושה לוחמי האש מתחנה מרחבית עפולה בפיקודו של להב גולן תמם פעלו לחילוץ שישה לכודים מתוך המבנה שאחד מהם היה מחוסר הכרה,כלל המחולצים הועברו לטיפול גורמי רפואה במקום. לוחמי האש פעלו במקביל לכיבוי המוקד, שחרור עשן ומניעת התפשטות במקום.

חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבית החולים 6 פצועים משאיפת עשן, בהם גבר בן 35 במצב קשה במסוק מד”א לבית החולים רמב”ם כשהוא מורדם ומונשם ו-5 קל לבית החולים העמק. כוחות מד”א מאבטחים רפואית את פעולות הכיבוי וערוכים במקום על מנת להעניק טיפול רפואי במידה ויאותרו נפגעים נוספים.

פראמדיקית מד”א ספיר בוכובזה סיפרה: “הגענו למקום בכוחות גדולים של מד”א וחברנו לצוותי הכיבוי שפעלו לכיבוי השריפה וחילוץ הנפגעים מתוך הבניין. תחילה חולצו מהבניין 5 נפגעים קל, 3 מבוגרים ו-2 ילדים שסבלו משאיפת עשן ופונו באמבולנסים של מד”א לבית החולים העמק. בהמשך הסריקות של הכיבוי אותר נפגע נוסף שחולץ אלינו כשהוא מחוסר הכרה, במקביל להעברת דיווח למוקד מד”א להזנקת המסוק שלנו הענקתי לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל תרופות מיוחדות והנשמה. חברנו עם המסוק במנחת סמוך והפצוע פונה במצב יציב לבית החולים רמב”ם.”

 

צילום: דוברות כיבוי צפון

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות