בן 19 מנהריה סחר בסמים בכל רחבי האזור והשתמש באישור “עובד חיוני” כדי לעבור בין לקוחות. הבעיה: שגיאת הכתיב הסגירה אותו

צעיר בן 19 תושב נהריה נעצר, לאחר שסחר בסמים ב"טלגראס" בכל רחבי הגליל והחזיק באישור מעבר פיקטיבי כעובד חיוני לצורך הצדקת נסיעותיו בין הערים. הבעיה שאותו אישור הסגיר אותו

שוטרי משטרת ישראל עצרו צעיר בן 19 תושב נהריה, שסחר בסמים ב”טלגראס” בכל רחבי הגליל והחזיק באישור מעבר פיקטיבי כעובד חיוני לצורך הצדקת נסיעותיו בין ערים – הבוקר הגישה כנגדו חטיבת התביעות של משטרת ישראל כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים בגין 8 עיסקאות שביצע עם תושבי הצפון.

לפני כשבוע בשעות הערב המאוחרות, במסגרת המאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה פעלו שוטרי משטרת ישראל במחסום בכניסה הדרומית לעיר קרית שמונה במטרה לאכוף ולפקח על הגבלות התנועה שהוטלו על ידי הדרג המדיני.

במהלך הפעילות סימנו השוטרים לרכב “יונדאי” לעצור והנהג נדרש להזדהות. הנהג הציג רשיונות ובנוסף הציג אישור מעבר בחירום של חברת “סלקום” וטען שהוא משמש כטכנאי בחברה ולכן יש לו אישור מעבר. האישור שמולא בכתב יד והיה בעל שגיאות כתיב, “תכנאי”, העלה את חשדו של השוטר, כי האישור מזוייף. בנוסף בזמן ששוחח השוטר עם הנהג שישב רכבו, הריח ריח חריף של סם מסוכן הנובע מהרכב.

בנסיבות ביצעו השוטרים בנוכחות הנאשם (19, נהריה) חיפוש ברכב ומצאו מתחת לסוכך השמש סכום כסף רב של כ-3,600 ₪ ומתחת לגלגל הרזרבי בתא מטען 5 שקיות ניילון קטנות המכילות סמים מסוכנים מסוג קנאביס בכמות שלא לצריכה עצמית.

הנאשם נעצר, נחקר ומהחקירה עלה, כי קודם ליום האירוע ביצע הנאשם 8 עיסקאות סמים במועדים שונים ברחבי הגליל מול “לקוחות” שונים מכפר יובל, חולתה, אליפלט, מעיין ברוך, ראש פינה, הגושרים, מטולה וקרית שמונה.

בתום חקירה מאומצת הועבר חומר החקירה לחטיבת התביעות של משטרת ישראל אשר הגישה בבית משפט השלום בקרית שמונה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום בגין עבירות של זיוף, סחר בסמים, החזקה של סמים שלא לצריכה עצמית והסתייעות ברכב לבצע עבירה.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות