ראש עיריית קריית ביאליק פנה לשר למשאבי המים וביקש: “הפחיתו את תעריפי המים בזמן קורונה, בגלל צריכה גדולה יותר של מים במשקי הבית”

ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, בפנייה לשר למשאבי מים זאב אלקין: "הפחיתו את תעריפי המים בגין גידול בצריכה בתקופת הקורונה"

ראש העיר קריית ביאליק אלי דוקורסקי פנה לשר למשאבי מים זאב אלקין בבקשה להקל על הציבור השוהה בבית בסגר ולגבות את הפרשי צריכת המים שנוצרו לפי התעריף הנמוך.

במכתבו ציין דוקורסקי כי הוצף לאחרונה בתלונות תושבי העיר לגבי גידול  משמעותי בחיובי המים שנוצרו עקב צריכת המים הביתית והמשותפת מוגברת.

בעקבות הבדיקה עם תאגיד המים “מעיינות החוף” והצגת נתוני הצריכה ניתן ללמוד כי הגידול בצריכה נובעמהעובדה שבשל ימי הקורונה אנשים פחות יוצאים מהבית ויותר זמן שוהים בו. טבלת השוואה של צריכת המים בחודשים האחרונים וביחס לתקופה המקבילה אשתקד מראה  כי חל  גידול בצריכת המים.

 

אי לכך,   פנה דוקורסקי לשר אלקין בבקשה  להקל עלהציבור בתקופה קשה ומורכבת זו: “אני סבור, כי יש מקום שרשות המים והביוב תנחה את התאגידים לגבות לפי התעריף הנמוך ביותר את הפרשי צריכת המים בתקופת הקורונה ביחס לתקופה המקבילה אשתקד”.

 

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות