ראש עיריית קריית ביאליק בעקבות הפיצוץ בביירות: “הפיצוץ הקטלני של מיכל האמוניה בלבנון צריך לזרז את סילוק התעשייות הפטרוכימיות ממפרץ חיפה”

בעקבות הפיצוץ הקטלני בנמל ביירות, כשהיה מעורב בכך מיכל אמוניה, הביא את ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי להתריע: "הפיצוץ הקטלני בביירות הוא קול נפץ מהדהד המחייב את סילוק התעשייה הפטרוכימית ממפרץ חיפה"

ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, התייחס לפיצוץ מתקן האמוניה בלבנון, שהביא נכון לעכשיו ליותר משבעים הרוגים ומעל 4000 פצועים, ואמר: “הפיצוץ הקטלני בביירות הוא קול נפץ מהדהד המחייב את סילוק התעשייה הפטרוכימית ממפרץ חיפה. זאת שעת כושר מצערת הקוראת לממשלת ישראל לעשות מעשה ולאשר את תוכנית מפרץ החדשנות לתעסוקה נקייה ומתחדשת ושטחי פנאי ונופש. בשבוע הבא אפגש בנושא עם השרה להגנת הסביבה גילה גמליאל”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות