שני תושבי חיפה והקריות נעצרו, לאחר שנחשפה מעבדת סמים שניהלו מדירה בחיפה. במקום נמצאו גם סמי הירואין

המשטרה חשפה אמש מעבדת הידרו בחיפה ועצרה שני חשודים בהפעלתה מחיפה והקריות. במקום התגלו מאות שתילי סם וכן סמים מסוג הירואין

 

במסגרת המאבק חסר הפשרות שמנהלת משטרת ישראל בנגע הסמים, בדגש על גידול וסחר המסכן את שלום הציבור, ערכו אמש בלשי תחנת חיפה פעילות יזומה וממוקדת במהלכה עצרו הבלשים 2 חשודים, תושבי חיפה והקריות בשנות ה- 20 לחייהם בחשד לגידול וייצור סמים בתנאי מעבדה.

בתוך כך, בלשי התחנה חשפו בעת החיפוש מעבדת הידרו ובה 300 שתילים של חומר החשוד כסם מסוכן מסוג קנביס ובנוסף מאות גרמים של חומרים נוספים החשודים כסם מסוכן מסוג חשיש והרואין.

כלל הממצאים הועברו להמשך מיצוי ראיות והחשודים, כאמור, נעצרו לחקירה בתחנת המשטרה. בהתאם לממצאי החקירה והראיות בתיק תבקש הבוקר המשטרה להאריך את מעצרם של החשודים בבית משפט השלום בחיפה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות