זה נוער: המחווה של תלמידי חטיבת הביניים אורט “אפק” בקרית ביאליק לדיירי מעון רעות

תלמידי חוג הדרמה של חטיבת הביניים אורט "אפק" הופיעו בפניי דיירי מעון רעות בקריית ביאליק, לאחר שהעלאת המופע בפניי קהל נמנעה בשל משבר הקורונה

תלמידי חטיבת הביניים אורט אפק בקריית ביאליק הנעימו את זמנם של דיירי מעון רעות בעיר, כאשר הופיעו בפניהם.
מדי שנה מעלים משתתפי חוג הדרמה של חטיבת הביניים אורט אפק, הצגה מקורית, והשנה עקב משבר הקורונה, נמנע מהם להופיע בפניי הקהל.
ביוזמתו של ראש העירייה, אלי דוקורסקי, הופיעו תלמידי חוג הדרמה עם שירי המחזה. המופע התקיים בגינת מעון רעות בפני דיירי המקום, אזרחים ותיקים תוך הקפדה על כללי הריחוק החברתי. דיירי המעון, שבמשך כחודשיים מרותקים לביתם, לא הסתירו את התרגשותם מהמופע.
ראש העירייה מסר: “אני מודה לתלמידי חטיבת הביניים אורט אפק, לצוות המוביל של חוג הדרמה, תומר רוסו ועליזה ברגמן, ולמנהלת החטיבה אסתי מורגנשטיין, על נכונותם ‘להרים את הכפפה’ ולהביא אור ושמחה לאזרחים הוותיקים בימים לא פשוטים אלה”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close