שריפה בבית אבות ברחוב המעפילים בנהריה. אחד הדיירים מפונה במצב אנוש עם כוויות קשות. סריקות אחר לכודים אחרים

כוחות גדולים של לוחמי אש, מד"א ואיחוד הצלה הוזעקו לפעול בשריפה גדולה המתפתחת בבית אבות ברחוב המעפילים בנהריה, כשכבר עתה יש תוצאות קשות:
בשעה 09:50 התקבל דיווח  על שריפה בבית אבות ברחוב המעפילים בנהריה. חמישה צוותי כיבוי אש מתחנת נהריה הגיעו למקום והחלו לפעול לכיבוי השריפה שהתפשטה בקומה הראשונה במבנה בן הארבע קומות.
חובשים ופראמדיקים של מד"א שהועקו למקום החלו להעניק טיפול רפואי ומפנים לבית החולים נהריה גבר כבן 70 במצב קשה עד אנוש, עם כוויות קשות וסימני שאיפת עשן. לאחר חילוצו של הדייר הזה, כוחות הכיבוי המשיכו בסריקות אחר לכודים אחרים אפשריים.
פראמדיק רכוב על אופנוע מד"א דייויד פישר, סיפר: ״כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 70 כשהוא בהכרה מעורפלת, כשהוא סובל מסימני שאיפת עשן, ומכוויות בכל חלקי גופו. הענקנו לו טיפול רפואי מתקדם, ופינינו אותו במהירות לבית החולים כשמצבו קשה״.
יש לציין כי רק לפני מספר ימים נרשמה שריפה אחרת בדיור מוגן אחר בעיר נהריה - דיור מוגן שהתנהל ללא רישיון ובניגוד להוראות.
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות