בקריית ביאליק החליטו לתפור “חליפה” אישית חינוכית עבור התלמידים

בשנתיים האחרונות הצוותים החינוכיים בבתי הספר היסודיים בקריית ביאליק עמלו רבות בכדי לקבוע את ייחודיותם בהנחיה צמודה של משרד החינוך.

בתי ספר קבעו את ההדגשים החינוכיים, את נקודות החוזק שלהם ואת התחומים בהם הם מעוניינים להתמקצע. כך למשל: - בית הספר פסגות בחר בתחום פיתוח מנהיגות, בית הספר קדימה בחר בטיפוח המצוינות האישית,

בית הספר הבונים בחר בקיימות, שיתופיות וראיית הפרט, בית הספר נעורים בחר בהעצמה אישית וחברתית, בית הספר רקפות בחר בחשיבה חדשנית, בית הספר מיתרים בחר בשילוב אדם, דעת וחברה ובית הספר ביאליק בחר במוטיבציה, תמיכה אישית , גילוי הטוב, טיפוח יחסים וחשיבה חיובית כתחומי ההתמחות.

בנוסף לתהליך של בניית ייחודיותם של בתי הספר פתחה העיריה את שני בתי הספר: ביאליק ומיתרים, לבחירה מבוקרת. דהיינו, ההורים יכולים לרשום את ילדיהם לכיתה א' בבתי ספר אלו גם אם אינם משתייכים לאזור רישום שלהם.

התהליך ההדרגתי של קביעת ייחודיות ובחירה מבוקרת עתידים להעשיר את הילדים במיגון שיטות הוראה ולמידה. תהליך זה יסייע לצוותי ההוראה "לתפור חליפה" אישית עבור התלמידים.

לקראת רישום לבתי הספר פרסמה העיריה חוברת מהודרת הכוללת מידע אודות לבנית תהליך ייחודיות ובחירה מבוקרת. השנה לראשונה מתאפשר הרישום בדרך דיגיטלית דרך אתר האינטרנט, מבלי צורך להגיע פיזית לבתי הספר.

ראש העירייה, אלי דוקורסקי מסר: "קריית ביאליק היא עיר אם מערכת חינוך מהמובילות במדינה, הניצבת במקום הראשון בין העיריות בהשקעה לתלמיד . קריית ביאליק הצטרפה לתוכנית הבחירה המבוקרת מתוך אמונה בחשיבות

הטמעת בית ספר לצורכי הילד. בתי הספר בעיר נמצאים בעיצומו של תהליך מעמיק לבניית ייחודיות על מנת להעצים את חווית הלמידה. אנו מאמינים כי יחד עם ההורים, בשותפות עם צוותי ההוראה של בתי הספר נמשיך להצעיד את מערכת החינוך בקריית ביאליק להצלחות והישגים חדשים".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close