פרויקט “בונים תקווה” בקרית ביאליק הגיע לסיומו החגיגי

טקס מרגש לרגל סיום שיפוץ בניין המגורים אחד העם 7 וחיבורו מחודש לחשמל התקיים בנוכחות כל המתנדבים שלקחו חלק פעיל בהחזרת החשמל לדיירים ושדרוג חזות הבניין.

הטקס היווה אקורד סיום לתקופה הארוכה בה נאלצו דייר 32 הדירות בבניין בין 8 קומות לחיות בעלטה או לעזוב דירותיהם למגורים חלופיים אצל משפחה או חברים עקב השריפה שקרתה בבניין, שבעקבותיה הבניין נותק ממערכת החשמל. היות והבניין לא היה מבוטח, הדיירים, מרביתם קשישים, משפחות חד הוריות ומי שידם אינה משגת, נאלצו לגייס 150,000 שקלים כדי לשלם לקבלן החשמל עבור החלפת והשמשת לוחות חשמל חדשים במקום אלו שנשרפו. חברת החשמל דרשה עוד עשרות אלפי שקלים עבור חיבור החשמל לדירות.

בעקבות דיון שיזם ראש העיר אלי דוקורסקי בלשכתו עם הנהלת חברת החשמל, נכנסו העבודות להילוך גבוה.

עמותת "לב אוהב" הפועלת בצור שלום גייסה את חברת "פלייטיקה" שתרמה את מרבית הסכום לחברת החשמל והדירות חוברו למערכת החשמל אחרי שבועות ארוכים. במקביל, נרתמו עובדי העירייה, מפעל "זוקו שילובים", רשת "קטרפילר", תיכון עוצמ"ה, תיכון עתיד ירכא ותיכון אורט קריית ביאליק לשיפוץ חדר מדרגות, הלובי וחצר הבניין.

האירוע אמש (ב') היה מרגש במיוחד עבור הדיירים, כאשר הם פגשו את כל אלו שעמלו בהתנדבות לטובת הפרויקט.

האירוע התקיים בלובי המשופץ של בניין המגורים במעמד ראש העיר אלי דוקורסקי, מנהל המחוז בחברת חשמל מר הרצל פרידמן ונציג חברת "פלייטיקה".

דוקורסקי הודה לכל המתנדבים, העניק את תעודות ההוקרה וציין כי "חברות, רעות ורוח ההתנדבותית מושרשת עמוק במשפחת קריית ביאליק".

בתמונה: ראש העירייה אלי דוקורסקי, נציג חברת פלייטיקה פנחס אנטוקול ורכזת עמותת "לב אוהב" בקריית ביאליק קארין כהן עם המתנדבים

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close