עיריית קריית ביאליק מצדיעים בערב הוקרה מיוחד לעובדי מערכת החינוך בעיר

עיריית קריית ביאליק קיימה בשיתוף הסתדרות המורים ערב הוקרה לעובדי מערכת החינוך בעיר בכדי להביע את ההערכה הרבה לעבודתם.

מנהלי בתי הספר, מורים, עובדי מנהלה, גננות וסייעות, מתנדבי מערכת החינוך השתתפו באירוע המרגש.

ראש העיר, אלי דוקורסקי, ביקש להביע את תודתו והערכתו העמוקה לכל עובדי מערכת החינוך בעיר שבעבודתם המסורה מביאים לא רק להישגים מרשימים בתחום הלימודי, אלא מהווים דוגמא ומופת לבני הדור הצעיר. דוקורסקי הדגיש את חשיבות החינוך לערכים והכבוד ההדדי לעיצוב אזרחי העתיד: "אתם נמצאים בחוד החנית ומתמודדים עם עבודה שלא מסתיימת בסוף יום הלימודים, אלא נמשכת לשעות הלילה הקטנות. מערכת החינוך העכשווית היא מערכת תובענית בה אתם מתמודדים לא רק עם הנושאים הפרופסיונלים הקשורים לתחום הדעת, אלא אתם עוסקים רבות בנפש. רגישותכם הן לתלמידים והן למשפחותיהם מחד ועמידתכם על עקרונות החינוך לערכים, לכבוד הדדי, לקבלת השונה מאידך, הם אלו שמצעידים את מערכת החינוך העירונית קדימה.

דוקורסקי איחל שנה אזרחית טובה, פוריה ומלאה בעשיה חינוכית לכל העוסקים במלאכה.

יו"ר סניף חיפה והמרחב בהסתדרות המורים, עדנה דוד בירכה את הנוכחים, הודתה להם על עבודתם המסורה וציינה את שיתוף הפעולה המלא בין הסתדרות המורים ועיריית קריית ביאליק. דוד הודתה לראש העיר אלי דוקורסקי ומנהל אגף החינוך עמי ראובן על הובלת מערכת החינוך העירונית להישגים גבוהים.

את האירוע נעל מופע סוחף של עינת שרוף וגרם למשתתפים תחושה של התרוממות רוח ושמחה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות