עיריית קריית ביאליק זכתה ב”דגל היופי” בתחרות הארצית עבור אחזקת המקלטים הציבוריים ומערכת החירום בעיר

עיריית קריית ביאליק קיבלה אמש את "דגל היופי" על זכייתה בחמש השנים האחרונות בחמישה כוכבי יופי בגין אחזקת המקלטים הציבוריים ומערכות החירום בעיר. התחרות הארצית נערכה על ידי המועצה לישראל יפה ופיקוד העורף, במסגרתה חבר השופטים בחנו את מוכנות והיערכות הרשויות לשעת חירום. לאחר הבדיקה, ציין צוות השופטים בתחרות לשבח את פעילות עירית קריית ביאליק בתחום אחזקת המקלטים הציבוריים לרווחת התושבים ואת המודעות לערכי איכות החיים לצד מוכנות לשעת חירום גם בעת שיגרה.

את הפרס העניקו פיקוד העורף, משרד הפנים והמועצה לארץ ישראל יפה בטקס חגיגי בתל אביב.

את העירייה ייצגו באירוע ראש מטה מל"ח (משק לשעת חירום) בעיר מיקי קאוף ומנהלת מחלקת פיתוח הארגוני מיכל הברמן. ראש העיר, אלי דוקורסקי, אמר בסיפוק: "בהחלט גאווה. אנו פועלים רבות בהיערכות ובתרגול הצוותים בכדי להיות מוכנים לכל תרחיש . אחזקה וטיפוח מקלטים ציבוריים הם רק חלק מהמערך הכולל. אני מודה לקב"ט הרשות, צדוק כהן וצוותו על הכנת המקלטים בעיר לחירום ברמה גבוהה״.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות