צפו: סוכנת סמויה בת 17 הגיעה לבתי עסק בנהריה לקנות אלכוהול. בעלי העסק שמכרו זומנו לחקירה

https://youtu.be/jI50ZrU3MSA
בתוך כך, בלשי הימ"ר ב"מחלק נוער חשיפה" הפעילו סוכנת סמויה כבת 17 באזור נהריה, אשר תועדה בעת שבצעה מספר רכישות של אלכוהול בבתי עסק מקומיים, על אף החזות הצעירה וגילה הקטין ומבלי שנדרשה להציג תעודה מזהה כנדרש בחוק.
כאמור, לאחר ביצוע העבירה על ידי בתי העסק, שתועדו בעת שמכרו לקטינה אלכוהול במספר הזדמנויות שונות, נכנסו השוטרים עם צו חיפוש, החרימו את מכשיר התיעוד של בתי העסק וזימנו את הבעלים לחקירה לצד שימוע שייערך בהמשך לבחינת צעדים מנהליים בתחום רישוי העסקים.
במשטרה מדגישים כי פעילות זו תימשך בכל מרכזי הבילוי ובתי העסק השונים המוכרים אלכוהול למען בטחון הנוער, בדגש על אכיפה ממוקדת בסופי שבוע ובאירועים הצפויים להיערך בשבוע הקרוב לציון סוף השנה האזרחית ועוד.
במשטרה ציינו: "במסגרת אכיפה ממוקדת של משטרת ישראל נגד תופעות פשיעה בקרב בני נוער, פועלת המשטרה לאורך כל השנה, באופן סמוי וגלוי, במטרה לחשוף ולמנוע עבירות המסכנות את ביטחונם, לצד מיצוי הדין עם מבצעי העבירה, לרבות בתחום האלכוהול, האלימות והסמים. המסר של משטרת ישראל לכל בעלי הפאבים והפיצוציות חד וברור: מי שימכור אלכוהול לקטינים יעמוד לדין ובית העסק ייסגר בהתאם לסמכויות הרישוי הנמצאות בידינו".
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות