פרסום ראשון: המטפלת שהכתה והתעללה בפעוטות בגן “ילדודס” בקריית ביאליק קיבלה רק 6 חודשי עבודות שירות. ההורים: “אנחנו לא מפסיקים לבכות כל היום וגם בעבודה”

היא חבטה, הטיחה, בעטה וטלטלה בפעוטות שהיו תחת השגחתה בגן הילדים "ילדודס" בקריית ביאליק. לאה פרץ, המטפלת שעשתה כל זאת למספר פעוטות שהיו בהשגחתה בגן תרצה רק שישה חודשי עבודות שירות שתעשה אותם במסגרת סניף חב"ד בחיפה. כל זאת הושג בפסיקת בית משפט השלום בקריות, כשהיא מיוצגת על ידי עורך הדין תומר נווה. הורי הפעוטות בגן "ילדודס" בקריית ביאליק יצאו המומים היום מהחלטת השופטת סימי פלג קימלוב שפסקה למטפלת המתעללת בילדיהם רק שישה חודשי עבודות שירות. לפי כתב האישום שהוגש נגדה: ב-9.3.16 הסתובבה פרץ בין הילדים ששכבו לשנת הצהריים בגן. היא החלה לבעוט בגבו של קטין ב' כדי שיסתובב לצד השני במזרן. כמה שניות אחר כך היא הניפה מיד אחת קטין אחר- א' והטיחה אותו על המזרן כך שישכב על בטנו. היא חזרה ועשתה זאת עם קטינים אחרים כשהניפה אותם מידיהם טלטלה אותם והטיחה אותם על המזרנים. אביו ואמו של קטין א' כתבו לבית המשפט מכתב: "שום דבר לא מצדיק את היחס שהוא קיבל ושום דבר לא מצדיק את המחזות שראינו אנחנו לא מאחלים לאף הורה לראות שאדם שפל ובזוי מרים את הבן שלנו כמו שק תפוחי אדמה, זורק אותו למזרון ובועט בו". האב המשיך וסיפר כי בנו היה ילד עם שמחת חיים עד לתקופה בה עבר התעללות מידי המטפלת בגן וביקש ענישה מקסימלית כדי שדבר כזה ירתיע אחרים. אמא לילד אחר בגן כתבה לשופטת: "גילית מה שהבן שלי עבר בחדשות. זיהיתי לפי השמיכה שלו. בעלי שאל איך אני מזהה, ובסוף התברר שצדקתי. מאז שגילינו מה הילד עבר, אני לא מפסיקה לבכות - גם בעבודה". כאמור עורך דינה של פרץ, תומר נווה, ביקש להקל בעונשה היות ומדובר באישה נורמטיבית. בית המשפט בצורה מפתיעה פסקה כי פרץ תקבל 6 חודשי עבודות שירות שתעשה בצעירי אגודת חב"ד בחיפה, וכן 6 חודשי מאסר על תנאי ועליה לשלם 5000 שקל לכל הורה של ילד שהיא התעללה בו.
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות