בשורה להורים בקריית אתא: קייטנות חנוכה “בית ספר של החגים” יפעלו בעלות מסובסדת

תכנית "בית הספר של החגים" תופעל על ידי רשת המתנ"סים העירונית של קריית אתא במהלך חופשת חג החנוכה (5 ימים לא כולל שישי שבת) עבור תלמידי כיתות א'-ג' בתאריכים 24-30.12 בין השעות 8:00-13:00 בעלות של 150 שקל בלבד לכל משתתף ולילדי הגנים בעלות של 280 שקל. ילדי תכנית "ניצנים" בבתי הספר ובגנים המשתתפים בפעילות הצהרונים יסובסדו באופן מלא ע"י העירייה והפעילות תהיה ללא עלות.

עד עתה נרשמו כ- 2000 תלמידים ב- 67 מסגרות ברחבי העיר. במסגרת הפעילות ייהנו הילדים ממגוון של פעילויות ותוכניות העשרה, בליווי של צוות מיומן ומקצועי בהתאם למתווה משרד החינוך. רשת המתנסים העירונית מתכוונת לפתוח מסגרות פעילות בהתאם לכמות הנרשמים במטרה לתת מענה רחב ככל שניתן ולאפשר להורים רבים להצטרף לפעילות.

מעיריית קריית אתא נמסר: “מדובר בבשורה אמיתית עבור הורים צעירים לילדים קטנים, שפעמים רבות קורסים תחת הנטל הכלכלי וכעת יכולים להרשות לעצמם להשתתף במסגרת חינוכית גם במהלך חופשות החגים”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close