שני תושבי נשר החליטו לגבות מתושב ק. אתא חוב הימורים גדול. אז הם חטפו אותו ועינו אותו במכון לשטיפת רכב שבבעלותם בנשר

תושב קריית אתא המוכר למשטרה היה חייב 600 אלף שקל כספי הימורים לשני תושבי נשר, כשאחד מהם בעל מכון לשטיפת רכבים בנשר. לאחר שהוא לא מיהר להחזיר ולשלם את חוב ההימורים והכספים שלווה לשם ההימורים, החליטו השניים לעבור ממילים למעשים. ב-4.11 האחרון, השניים הבחינו באותו בעל חוב יוצא מביתו ברכבו. הם ארבו לו, לקחו אותו מרכבו והכניסו אותו לרכב אחר, תוך שהם למעשה חוטפים אותו. השניים הביאו את אותו בעל חוב הימורים למכון לשטיפת רכב שנמצא בבעלות אחד מהם בעיר נשר. עוד קודם לכן, הם דאגו לנטרל את כל מצלמות האבטחה שנמצאו במקום כך שלא יתעדו את מה שהולך להתרחש. בעודו ברכב, החלו השניים להכות את בעל החוב בצורה נמרצת ודרשו ממנו שיביא ערב שני לחוב שלו, שיקח על עצמו התחייבות לתשלום החוב. אותו מהמר התקשר לגורם אחר, שסרב לערוב לחוב.  

לאחר זמן מה, כשהשניים ממשיכים להכות בו ולגרום לו לשברים בידו באזור האמה ובאצבעותיו, הוא התקשר לאדם אחר ולאחיו והתחנן שיערבו לסכום אותו הוא חייב לשניים.

האח והאדם הנוסף הגיעו למקום והתחייבו לערוב לחוב של 600 אלף השקלים ובלבד שישחררו את האח. שני החוטפים הסכימו ובעל החוב הובהל לבית החולים רמב”ם שם נאלץ כעבור כמה ימים לעבור ניתוח לאיחוי קרעים בגיד האצבע ובאמה. כעבור כשבועיים הם נעצרו והוחלט להגיש נגדם כתב אישום על חטיפה וסחיטה באיומים.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות