גבירותיי ורבותיי, תנו כבוד: גננת מקריית אתא ברשימת 100 הגננים הטובים ביותר

במסגרת רשימת "גננות\י המאה" המעלה על נס את פועלם של 100 מורי החינוך הממלכתי-דתי המצטיינים בהישגים פורצי דרך, נתבשרה השבוע הגננת שרה צדוק מהגן הממלכתי דתי  "סנונית"  כי זכתה בתואר גננת המאה של מינהל החינוך הדתי במשרד החינוך לשנת תש"ף. שופטי התחרות ציינו כי בחירתה של צדוק הינה הוקרה על עבודתה המסורה הנעשית מתוך אמת פנימית ותחושת שליחות, תוך מתן יחס אישי וחם לכל ילד והנחלת ערכי הרוח היהודית.

שרה צדוק, תושבת העיר, משמשת כגננת בגן מעל 20 שנה  ולדבריה היא מגיעה לגן בכל בוקר עם חיוך ותחושת שליחות. לדבריה: “הגן עבורה הוא משפחה ערכית אוהבת ותומכת”.

במחלקת גני הילדים בעיריית קריית אתא ברכו את צדוק ואמרו: “שרה היא גננת ותיקה שפועלת לאורך השנים באופן עקבי ורציף לכינון ‘בית חינוך כמשפחה’ תוך התייחסות אישית והדוקה לכל ילד. היא עושה מלאכתה באהבה ומסירות ויוצרת אמון ביכולתו של כל ילד. יחסה האישי וההדוק עם התלמידים והוריהם מוביל ליצירת אקלים חינוכי מיטבי בגן”.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close