השריפה בדירה ברחוב שבטי ישראל בקריית חיים, בשל סיגריה שנשכחה. בשל מזג האוויר, תוגברו צוותי הכיבוי באזור

ארבעה צוותים של לוחמי אש מתחנה איזורית חיפה, בפיקוד רשף משה לוי, נקראו לפני כשעה לשריפה בדירה בקומה ראשונה מתוך ארבע ברחוב שבטי ישראל שבקרית חיים. הלוחמים שפרצו לדירה הנעולה והבוערת באמצעות מכשיר לפריצת דלתות משתמשים בקצף לכיבוי אש על מנת לכבות השריפה. לאחר הסריקות התברר כי אין איש לכוד בדירה. חוקר דליקות של כבאות והצלה לישראל, שהגיע מאוחר יותר לזירה, קבע כי השריפה פרצה ככל הנראה מעישון.    

בשל מזג האוויר הקשה שמאופיין ברוחות חזקות ובלחות נמוכה מאוד מה שהופך כל שריפה לאירוע מסוכן העלול להפוך לאסון מלבד לתגבור לוחמי האש בתחנת חיפה מהמשמרות השונות תוגברה התחנה בשני צוותי לוחמי אש מיחידת להבה של כבאות והצלה לישראל צוותי להבה כבר הספיקו היום להוות כוח תגבור חשוב לשריפת הדירה בקרית חיים וימשיכו לתפוס כוננות יחד עם לוחמי האש מתחנת חיפה ויגיבו לכל אירוע בגזרת התחנה .

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות