תושבת נהריה הציגה את עצמה כעורכת דין מיומנת וגבתה מחיר יקר מעשרות לקוחות. הבעיה: התברר שהיא כלל לא עו"ד

עשרות לקוחות שכרו את שירותיה של אישה שפרסמה את עצמה כעורכת דין, בעיקר ברשתות החברתיות, שהציגה את עצמה כבעלת ניסיון עשיר. הבעיה: הלקוחות מעולם לא ראו את עורכת הדין מייצגת אותם, הסיבה: היא כלל לא עורכת דין. ניתן לפרסם, כי חוקרי מפלג ההונאה ביחידה המרכזית של משטרת ישראל ניהלו חקירה סמויה בת מספר חודשים, במסגרתה אספו ראיות נגד תושבת נהריה בת 42, בחשד שהתחזתה לעורכת דין, תוך פרסום שירותיה ברשתות החברתיות וגביית "שכר טרחה" מעשרות לקוחות, כאמור ללא כל תמורה במטרה להונות. בתוך כך, צבר תלונות שהתקבל במשטרה בחודשים האחרונים מעשרות לקוחות, הביא לריכוז כלל התלונות תחת קורת גג אחת ופתיחה בחקירה ממוקדת במפלג ההונאה בימ"ר, במסגרתה אספו החוקרים ממצאים שונים לאורך תקופה לשם גיבוש החשדות שאפשר את המעבר הבוקר לשלב החקירה הגלוי, עם מעצרה.  

החקירה מנוהלת בשת"פ רשויות המס וכונס הנכסים הרשמי ובהתאם לצרכי החקירה, תובא החשודה בצהריים אל בימ"ש השלום עכו, בבקשה להאריך את מעצרה.

בית המשפט הסכים להאריך את מעצרה של עורכת הדין המתחזה. המשטרה מחפשת עוד אנשים שנפלו קורבן למעשיה של עורכת הדין.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות