עיריית קריית ביאליק החלה בפרויקט החלפת שלטי רחוב ברחבי העיר

עיריית קריית ביאליק מתחילה בהחלפת שלטי הרחובות לשלטים מוארים, שיאפשרו לנהגים החולפים להבחין בשלטים גם בלילה, בלי מאמץ. הפרויקט יתחיל כפיילוט בשונות נאות אפק וסביניה הוותיקה

פרויקט החלפת שילוט הרחובות החל כפיילוט בשכונת “נאות אפק” המוקמת בימים אלו ובשכונת סביניה הוותיקה לארוך הרחוב הראשי קרן היסוד. העמוד הייחודי עליו הותקנו שלטי הרחובות מאפשר בעתיד להתקין עליו שלטי פרסום בהם תוכל העירייה להשתמש על מנת ליידע את התושבים על אירועי תרבות השונים בעיר.  

בימים האחרונים הוצבו שלטים לאורך רחוב קרן היסוד בהצטלבות עם הרחובות רחל, השקדים, האלונים, התאנים, ורחוב שמעון.

כמו כן, לאורך הרחוב נעמי שמר בשכונת “נאות אפק” הוצבו השלטים בהצטלבות עם הרחובות יפה ירקוני, שושנה דמרי, אהוד מנור ועוזי חיטמן.

עיריית קריית ביאליק החליטה לחלק את שכונות העיר לאשכולות, כאשר כל אשכול קיבל צבע אחר ובהתאם לכך גם צבע השילוט ישתנה משכונה לשכונה ויזוהה עמה.

דוקורסקי: “החלטנו לחדש את שלטי הרחוב ולהחליפם בשילוט מואר, מודרני ובטיחותי על מנת לאפשר לנהגים החולפים על פני השלטים לראות את שמות הרחובות גם בחשיכה. קריית ביאליק שואפת להיות עיר ירוקה הדואגת לאיכות הסביבה לכן הצבנו את השלטים החדשים על גבי עמודים מודולריים עליהם מותקנת מערכת סולרית שלא מצריכה חיבור העמוד למערכת החשמל. בימים אלו אנו עמלים על הכנת מפת העיר החדשה שתכלול את השכונות המזרחיות. גם במפה זו נציין את שכונות העיר כאשכולות בצבעים השונים בהתאם לצבע השלט שנבחר לאותה השכונה”.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close