ליל שריפות: עשרות צוותי כיבוי פעלו הלילה בשריפות שהשתוללו ברחבי חיפה והקריות. בהם שריפה גדולה ליד צומת סומך ופינוי בניין בחיפה

לילה של שריפות באיזור חיפה, עם עשרות צוותי כיבוי שהוזעקו מכל האזור: בשעות הערב יצאו צוותי כיבוי בפיקודו של רב רשף רמי מרום לשריפה ביער בחלק הצפוני של קרית אתא סמוך לצומת סומך , לאחר התבררות גודל השריפה הוזעקו לעזור צוותי כיבוי מתחנות זבולון וחדרה וכן הופעל סיוע חוצה מחוזות והגיעו צוותים ממחוז צפון ומחוז מרכז של כבאות והצלה לישראל , טפסר משנה חזי לוי נטל את הפיקוד על השריפה הגדולה שבה פעלו סך הכל 25 צוותי כיבוי אש ו59 לוחמי אש . למרות שהושגה שליטה על האש לוחמי האש עדיין עובדים במקום לכיבוי סופי ומניעת התפשטות והתלקחות חוזרת . בשעה 4.30 לפנות בוקר שישה צוותי כיבוי בפיקודו של סגן טפסר סויסה יצחק פעלו לכיבוי מבנה בן 3 קומות שכולו בוער ברחוב ערד בנווה יוסף שבחיפה . מהמקום פונו שלושה אזרחים שנפגעו מעשן במצב קל עד בינוני . חוקר דליקות של כבאות והצלה לישראל עושה דרכו למקום לבדיקת נסיבות האירוע . תוך כדי האירוע בנווה יוסף התקבל דיווח נוסף על אוטובוס שנשרף ברחוב הרצל שבהדר , שלושה צוותי כיבוי בפיקודו של להב רונן אטיאס הגיעו למקום השתלטו על האש וכיבו את המטרונית שבערה . לוחמי האש שבים ומזכירים את צו האיסור הדלקת אש של נציב כבאות והצלה לישראל , כמו כן מבקשים להמנע מעבודה באש גלויה כמו ריתוך וחיתוך ברזל ומטיולים בשטח בימי שרב ויובש אלה .

תוך כדי האירוע בנווה יוסף התקבל דיווח נוסף על אוטובוס שנשרף ברחוב הרצל שבהדר , שלושה צוותי כיבוי בפיקודו של להב רונן אטיאס הגיעו למקום השתלטו על האש וכיבו את המטרונית שבערה .

לוחמי האש שבים ומזכירים את צו האיסור הדלקת אש של נציב כבאות והצלה לישראל , כמו כן מבקשים להמנע מעבודה באש גלויה כמו ריתוך וחיתוך ברזל ומטיולים בשטח בימי שרב ויובש אלה .

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    Back to top button
    נגישות