תושב נשר נעצר לאחר שהתחזה לסוכן נסיעות ומכר חבילות נופש פיקטיביות…וזה לא הכל

תושב נשר החליט שהמקצוע שלו יהיה הונאה. הוא כבר נקשר במקרי הונאה שונים. הפעם- הוא שכלל את השיטה והציג עצמו כסוכן נסיעות וגבה כספים על נסיעות פיקטיביות וגם "חגג" עם כרטיסי האשראי שנתנו לו הלקוחות. מפלג ההונאה ביחידה מרכזית של משטרת ישראל ניהל במהלך החודשים האחרונים חקירה סמויה כנגד תושב נשר בן 27, בחשד שמבצע עבירות הונאה באמצעות הרשת, על ידי שיווק חבילות נופש פיקטיביות ונטילת כספם של אזרחים תמימים לרבות ביצוע פעולות כספיות בכרטיסי האשראי של הלקוחות שלא כדין .

בתוך כך, חקירת המשטרה עברה היום לשלב הגלוי עם מעצרו של החשוד, כאשר עלה החשד כי הסוכן ממשיך ומבצע עבירות הונאה שונות במספר הזדמנויות, בנוסף למעורבותו על פי החשד באירועי הונאה קודמים בתקופה האחרונה, שנחקרו על ידי הימ"ר והועברו לבחינת יחידת התביעות של משטרת ישראל.

החשוד נעצר ויובא מחר לדיון בבית משפט השלום עכו בבקשה להאריך את מעצרו, בהתאם לצורכי החקירה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות