ליל שריפות בחיפה והקריות בכמה מוקדים. בין היתר בהדלקת מדורה ברחוב

בלילה שבין שישי לשבת משמרת ג' מתחנה איזורית חיפה בפיקודו של רשף ברק סילם פעלה בלא פחות מ-7 אירועי חירום שונים : ברחוב העצמאות קרית אתא חמישה צוותים פעלו לכיבוי שריפה בדירה שנגרמה בשל נרות שבת . ברחוב חטיבת כרמלי כיבו לוחמי האש מתחנה איזורית חיפה בפיקודו של רס"ר רועי חביה אופנוע שבער בכניסה למבנה . מאוחר יותר אותם צוותים הוזנקו לשריפה במבנה נטוש בשדרות ההסתדרות שב צ'ק פוסט. בכפר בסמת טבעון פעלו לכיבוי שריפת פסולת גדולה בשטח פתוח שני צוותים מתחנת קרית טבעון בפיקודו של רס"ר משה שרעבי . ב דלית אל כרמל צוות מתחנת עוספיא בפיקודו של להב ערן וייצמן חילץ לכוד מרכב שעשה תאונה עצמאית , האדם נפצע בינוני עד קשה ופונה להמשך טיפול בבית החולים . ב דרך יפו בעיר התחתית שבחיפה צוות כבאות והצלה בפיקודו של רס"ר חימי מומי פעל לכיבוי פחי אשפה בוערים . ברחוב ויצ"ו שבשכונת כרמליה צוות כרמל בפיקודו של רס"ר יובל ברק כיבה מדורה יזומה שהודלקה על ידי ילדים שלא הכירו את איסור הדלקת האש וסיכנו בכך שכונה שלמה . לוחמי האש נמצאים בהערכות מוגברת אבל שבים ומזכירים כי ישנו צו של נציב כבאות והצלה לישראל האוסר להדליק אש בשטחים פתוחים בימים אלה של מזג אוויר קיצוני .

כאמור, אתמול בערב חמישה צוותי כיבוי בפיקודו של רשף ברק סילם הוזנקו לפני לשריפה בקומה השנייה מתוך שש במבנה מגורים בקרית אתא.

לוחמי האש כיבו את השריפה ושחררו את העשן הרב שהצטבר בדירה ובחדר המדרגות של הבניין.
ילדה אחת נפגעה במקום משאיפת עשן ומטופלת במצב קל על ידי גורמי הרפואה במקום .
חוקר דליקות של כבאות והצלה לישראל שהגיע למקום בדק ומצא שהשריפה פרצה עקב נירטת שבת שהושארו וגרמו להתלקחות.

 

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות