ביקור מנכ”ל משרד החינוך בנשר: מחמאות למערכת החינוך והבטחה לבניית עוד מוסדות חינוך בעיר

מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב מלווה במנהל מחוז חיפה ד"ר סער הראל , חברי הנהלת המחוז, מפקחים מתכללים, מפקחי היישובים ומנהלי מוסדות החינוך השונים ביצעו השבוע סיור עומק בנשר. במסגרתו סייר המנכ"ל יחד עם ראש העיר, רועי לוי, סגניו, מנהלת מחלקת החינוך וצוות המחלקה ומנהלי בתי הספר, בבי"ס היסודי "גלילות" – בית הספר הסינגולרי הראשון בארץ, בבית ספר היסודי "יצחק רבין", בחטיבות הביניים ובתיכון. בנוסף, התקיימה פגישת עבודה בין מנכ"ל המשרד, מנהל המחוז, ראש העיר ומנהלת מחלקת החינוך. במוסדות החינוך אבואב וצוות המשרד, פגשו את הצוותים המקצועיים, קיבלו סקירה על בתי הספר וקיימו מפגשי עבודה עם צוותי המורים. אבואב פנה אל צוותי המורים וביקש את חוות דעתם בנוגע לתוכניות הלימודים ויישומן והתרשם עמוקות מההשקעה והאיכות של מערכת החינוך בעיר. בפגישה עם ראש העיר אמר אבואב: "נשר הולכת לכיוונים טובים מאוד בתחום החינוך והמשרד יעמוד לצד העיר ויעזור בכל מה שניתן. פגשתי אנשי חינוך וראש רשות המחויבים בצורה הגבוהה ביותר לתהליך החינוכי, כולם רוצים לעבוד ולשפר את מערכת החינוך. אני יוצא מכאן עם הרגשה מצוינת ותקווה גדולה".  

המנכ”ל יפעל לאישור סופי לתקצוב אגף חדש בבית ספר רבין, בניית שני אשכולות גנים חדשים – ברחוב החרוב ובשכונת עמק הכרמל. כמו כן יבדקו במשרד תוספת תקציבית להסעות בעיר לאור המבנה הטופוגרפי והגדרת בתי ספר כייחודיים.

ראש עיריית נשר, רועי לוי: “מערכת החינוך בעיר זו הגאווה שלנו! בתי הספר זכו לתשבחות על העבודה האיכותית והמיצוב הגבוה מול משרד החינוך. אני מודה למנכ”ל משרד החינוך, שמואל אבואב, למנהל המחוז וצוותו על סיור העומק. משרד החינוך והמחוז שותפים להצלחה שלנו בתחומי החינוך, שיתוף הפעולה מאפשר לנו לחלום, לשאוף ולבצע! זו הזדמנות נהדרת להודות שוב לצוות מחלקת החינוך, מנהלי בתי הספר והצוותים החינוכיים שעושים עבודה מדהימה!”.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות