פרסום ראשון: היום מתקיימת פגישה בין בעלי עסקים במושבה הגרמנית וראש העיר קליש. על הפרק: עתיד “חג החגים”

לפני מספר שבועות הכריזו בעלי העסקים בציר בן גוריון- המושבה הגרמנית בחיפה, כי הם פותחים במחאה, הפגנה ואף השבתת הציר במחאה על כך שעיריית חיפה והעומדים בראשה- עינת קליש רותם ונחשון צוק, מזניחים את המושבה הגרמנית שהולכת וגוועת לאיטה. ברגע האחרון בוטלה ההשבתה והמחאה, לאחר שדובי חיון, סגן ראש העיר, נשלח אליהם והבטיח כי העירייה תשקיע במושבה הגרמנית, ותערוך אירועים כדי להביא יותר מבקרים למקום ולעסקים שגוועים בשל העעדר תיירות. אלא שבשבועות האחרונים עלו יותר ויותר קולות שדיברו על כך, שהאירוע המרכזי שעוד הפיח חיים פעם בשנה במושבה הגרמנית, והוא "חג החגים" הולך להתבטל במתכונתו הידועה וכל האירועים והדוגנים שעמדו במושבה הגרמנית ומשכו אליהם מבקרים מכל הארץ בתקופת חנוכה וחג המולד, יעברו להתקיים באולמות סגורים.

בעלי העסקים במושבה הגרמנית שהבינו כי העירייה מתכננת שינויים באירוע היחיד שעוד הפיח חיים בציר, לתקופה קצרה בשנה – ביקשו הבהרות מראש העיר קליש רותם ומממלא מקומה נחשון צוק.

ל”ניוזים צפון” נודע שהיום, בשעות אלו אמורים בעלי העסקים בציר להיפגש עם קליש רותם ולשמוע ממנה, האם העירייה מתכוונת גם את אירוע “חג החגים” לבטל במתכונתו – כפי שבוטלו אירועים רבים בעיר מאז שקליש רותם נבחרה כמו: צובחוץ, פסטיבל הבירה ועוד.

נמשיך לעדכן

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close