קריית אתא סוגרת “קיץ חם” עם מגוון פעילויות לכל המשפחה וגם קייטנות מיוחדות

אלפי תושבים הגיעו בשב וע לפני האחרון של החופש הגדול למתחם בית הספר "שפרינצק" ליהנות מהפנינג ענק לכל המשפחה שנערך במסגרת סדרת אירועי "קיץ חם" שעורכת עיריית קריית אתא, ללא עלות, עבור תושבי העיר. האירוע כלל שלל סדנאות יצירה, מתנפחים, מתקנים אתגריים, מתחמי פעילות חדשניים, וכן מופע של כוכב הילדים רוי בוי. במסגרת אירועי הקיץ לבני הנוער בעיר התקיימו במהלך חופשת הקיץ סדרת אירועים לבני הנוער הכוללת: הופעות של אומנים מובילים ביניהם מושיקו מור וסדנת אומן עם השחקן ישראל אטיאס,  מסיבות בריכה, פעילויות ספורט ליליות והפעלות שונות במרכז הנוער העירוני ובגנים הציבוריים ברחבי העיר. כל אירועי הנוער תוכננו ע"י נציגי הנוער ע"פ בקשתם והם אלה שבחרו את האומנים והפעילויות. בעיריית קריית אתא סיכמו בסיפוק גדול את אירועי הקית ואמרו: אירועי "קיץ חם" בקריית אתא נועדו לאפשר לכל תושבי העיר ליהנות ממגוון רחב של פעילויות תרבות ופנאי, מבלי לצאת מהעיר וללא עלות כספית. לא כל משפחה יכולה להרשות לעצמה  הוצאה כספית של מאות שקלים לבילוי משפחתי בחופשת הקיץ ואירועי הקיץ הינם חלק מאסטרטגיה עירונית חברתית שנועדה לאפשר לכל תושבי העיר ליהנות ממגוון רחב של פעילויות תרבות ופנאי, מבלי לצאת מהעיר וללא עלות כספית".

ההתחשבות בכיס של המשפחות נרשמה גם בקייטנה מיוחדת שהפעיל מרכז הצעירים בעיר:

לאור הצלחת הפעילות בשנה החולפת, הפעיל מרכז הצעירים בשבוע האחרון של חודש אוגוסט, קייטנה מיוחדת להורים ולילדים במרכז הנוער. הקייטנה בת 4 ימים כללה מופעי ילדים, הצגות, עמדות פעילות, סדנאות ודוכני יצירה והכל ללא עלות.

חני קוז’יקרו, מנהלת מרכז הנוער והצעירים בקרית אתא: “הפעילות במרכז מתקיימת כחלק מאסטרטגיה עירונית חברתית הכוללת גם תרומה והתנדבות למען הקהילה”.

 

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    Back to top button
    נגישות