ש”ס בחיפה לשדולת הנשים: אל תתערבו לנו בחיים! חיו ותנו לחיות!

לאחר שבוטלה ההופעה של החרדים בחיפה ועוררה סערה גדולה במדינה כולה, ביקשו החרדים ובראשם הרב אורי אוזן, חבר מועצת העיר מרשימת ש"ס, לערוך קומזיץ ובו הופעה של הזמר נפתלי קמפה לגברים בלבד, במתחם תלמוד תורה בהדר, בהשתתפות הרב שי פרי ומכובדים נוספים ושוב קמה זעקה כנגד ההופעה לגברים בלבד אלא ששדולת הנשים פנתה שוב לעיריית חיפה ושם ביקשו מהרב אוזן לבטל את האירוע שיועד לגברים בלבד. נציג ש"ס בחיפה החליט על מנת להוציא את האירוע לפועל לשנות את הכיתוב ולהזמין גם את הנשים בהפרדה מלאה להשתתף בקומזיץ ולצפות בהופעה. אממה? מאות גברים הגיעו להשתתף בקומזיץ אך במתחם היפה שהוקם לטובת הנשים הכיסאות היו ריקים ומיותמים. מש"ס בחיפה נמסר כי 'האירוע התקיים לבסוף בזכות יו"ר ש"ס בחיפה, הרב אורי אוזן, שיזם ודאג לקומזיץ לרווחת בני הישיבות החיפאיים ופעל בחכמה ובטוב דעת. לאחר האירוע אמר הרב אוזן, יו"ר ש"ס בחיפה: 'הנשים שלנו לא מעוניינות להשתתף בזיץ של בני הישיבות, זה לא מעניין אותן". ובתגובה ליועמ"ש הוסיף: "ההוראות היו להסיר מהפרסומים את המשפט "הערב מיועד לגברים בלבד" והשאלה הנשאלת כעת היכן הנשים להן דואגות שדולת  הנשים בישראל? הכיסאות בצד של הנשים היו ריקים לחלוטין... התמונות מדברות בעד עצמן..."
הקומזיץ בהדר. צילום פרטיהקומזיץ בהדר. צילום פרטי

בכיר בש”ס בחיפה לניוזים צפון: האירוע שנערך בחמישי בחיפה וכמעט סוכל על ידי שדולת הנשים עקב פנייתן ליועמ”ש של עיריית חיפה בבקשה לבטל את הקומזיץ המיועד לבני הישיבות החיפאיים, “לגברים בלבד”, עבר בהצלחה. ואפילו הייתה עזרת נשים!!!  אך איפה הנשים? הן לא נראו באופק כלל!!! אני פונה לשדולת הנשים: אל תתערבו לנו בחיים! חיו ותנו לחיות!”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות