גיוס אוגוסט יוצא לדרך בקרית אתא

מחזור גיוס אוגוסט נפתח בעלייה חדשה בשיעור המתגייסים מקרית אתא. מעל 200 בני נוער צפויים להתגייס בגיוס הגדול של השנה, שבו יתגייסו בנים ובנות המיועדים לשירות קרבי ביחידות השדה, למערך תומכי הלחימה ולתפקידי מנהלה.

קרית אתא היא אחת מהערים בעלות שיעורי הגיוס הגבוהים ביותר, ובשנים האחרונות ניתן לראות כי גרף הגיוס מצביע על עליה חדה בשיעור המתגייסים לצה"ל וליחידות השדה בפרט.

כך למשל בשנים האחרונות שיעור גיוס הגברים לצה"ל עומד על 81% לעומת הממוצע הארצי העומד על 73%.

מרכז ההכנה לצה"ל בקרית אתא מהווה מודל למרכזי ההכנה בכל הארץ. המודל כולל פעילות משולבת רב־תחומית ותוכנית פעולה המופעלת בשיתוף בין הורים, תלמידים, מחנכי כיתות, רכזי חינוך ונוער, יועצים חינוכיים, גורמי קהילה ורווחה, גורמי צה"ל וגורמים מוסמכים אחרים המביאים לעלייה בשיעור המתגייסים מדי שנה.

המרכז מפעיל תוכניות ייחודיות ובלעדיות להכנה לצה"ל, ביניהם תוכנית "אחרי לצה"ל" המכשירה בני נוער לשירות משמעותי ותוכנית "מנהיגות, פיקוד וקצונה" המונה כ־40 בני נוער בעלי נתוני איכות והתאמה לקצונה.

התוכנית כוללת סל פעילויות נרחב: הרצאות, סדנאות, טיולי גדנ"ע, יריד צה"ל ומרכז הכנה, הכוונה וייעוץ. כמו כן האגף להכנה לגיוס מעודד את בני הנוער לגיוס איכותי על ידי טיפול אישי, ייעוץ ומעקב בזמן השירות למניעת שחרור מוקדם. בנוסף, קיים טיפול פרטני באוכלוסיות מיוחדות ובעולים חדשים.

 

צילום: ארכיון

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות