אביה של סטודנטית הטכניון, איה נעמאנה, שאבדה באתיופיה התבשר על מציאת גופתה, לאחר שעלה על מטוס בכדי לעזור בחיפושים אחריה. “רציתי להביא ולחבק את בתי בחיים ולא ככה”

סלים נעמאנה עלה היום על מטוס שהיה אמור להביא אותו לאתיופיה בכדי לעזור בחיפושים אחר בתו בת ה-21 איה נעמאנה, סטודנטית להנדסה אזרחית בטכניון שהייתה חברה במשלחת של הטכניון באתיופיה. האב סלים הורד מהטיסה והתבשר על הבשורה המרה - כשגופת בתו איה נמצאה במדבר בו הלכה לאיבוד והתנתקה מהמשלחת שיצאה לטייל. נעמאנה יצאה עם משלחת מהטכניון לטיול במדינה, ככל הנראה איבדה את דרכה במהלך טיול רגלי ולא הגיעה לנקודת המפגש. חבריה לקבוצה פרסמו בקבוצות פייסבוק של מטיילים באפריקה: "דחוף! איה נעמאנה הלכה לאיבוד בזמן טיול עם קבוצה של ישראלים בדנקיל באתיופיה. היא נמצאת כבר יותר מתשע שעות בתנאים של 50 מעלות בלי מים".  

שגרירות ישראל הפעילה את כוחות הצבא והמשטרה וכן חברת הביטוח מגנוס בכדי לאתר את הצעירה, אך ללא הועיל.

מהטכניון נמסר בתגובה: “הטכניון מתאבל על מותה של הסטודנטית אייה נעאמנה מהפקולטה להנדסה אזרחית וסביבתית ומשתתף בצערה הכבד של המשפחה. אייה השתתפה בקורס אקדמי של הטכניון, שהתקיים באתיופיה יחד עם סטודנטים נוספים מהטכניון, מאוניברסיטת יורק בקנדה ומאוניברסיטת MU באתיופיה. הקורס ארך כארבעה שבועות והסתיים ביום רביעי האחרון. לאחר סיומו, שישה סטודנטים ובהם איה, החליטו להישאר באתיופיה לטיול פרטי שבמהלכו איבדה איה את דרכה. הטכניון נמצא בקשר ישיר עם משפחתה ויסייע להם בכל הנדרש”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות