צפו: נמנע אסון – זוג קשישים התעקש לנסוע על קלנועית נגד כיוון התנועה בקריית אתא. מתנדב איחוד הצלה מנע תאונה קשה

https://youtu.be/L32htAekX8s
זוג קשישים נסע נגד כיוון התנועה כשהם רכובים על קלנועית ברחוב זבולון בקריית אתא - רחוב שידע לא מעט תאונות דרכים. נהג מונית הגיח מולם, זיהה אותם והחל להאט ולמזלם הרב, ממול רכב מתנדב איחוד הצלה על אופנולנס ולמעשה הציל את חייהם. המתנדב אלי גדז׳ צפצף וסימן להם לעצור, ולאחר שפנה אליהם ענה לו נהג הקלנועית: ״אני רוצה ללכת". המתנדב התעקש שלא ייסעו מכיוון שהם נגד כיוון התנועה ויכולים להידרס.

נהג הקלנועית ורעייתו טענו כי בהמשך יש מעבר חצייה ודרכו ייסעו, אך גדז׳ התעקש. בסופו של דבר הבין הנהג שהוא חייב להסתובב, אך פה לא סיים גדז’ את עבודתו, ולאחר שעצר את התנועה נתן לו להסתובב בבטחה תוך שהוא מפציר בו לנסוע לאט..

״הבחנתי בקלנועית שנוסעת נגד כיוון התנועה”, סיפר גדז’. “מייד הבנתי שבני הזוג טועים ולא מבינים שהם מסכנים את חייהם באופן מיידי. הסברתי להם שהם טועים ודאגתי שיסתובבו ויחזרו. אירוע כזה עלול להסתיים באסון ואני שמח שהם המשיכו לדרכם, הפעם בצד הנכון, וללא כל פגע”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות