ועדת הכספים בראשות דוד עציוני שללה את תקציב תיאטרון “אלמידאן”. “בלתי נסבל שנממן תיאטרון שמעלה הצגות מחבלים”

ועדת הכספים של עיריית חיפה התכנסה אמש - ולאחר שבג"צ דחה את עתירת תיאטרון "אלמידאן" ואישר את שלילת תקציב המדינה מהתיאטרון, אזר אומץ יו"ר ועדת הכספים וסגן ראש עיריית חיפה, דוד עציוני והחליט להעביר הצעה לשלילת התקציב לתיאטרון גם מהעירייה. גורמים המקורבים לעציוני טוענים כי הוא עשה זאת מבלי לקבל את האור הירוק מראש העיר, עינת קליש רותם ובכך ביצע מחטף משלו - לראשונה מאז מונה לסגן ראש עיר ומאז הביא לקליש רותם את הניצחון על פני יהב. עציוני העביר את ההחלטה לשלול את 800 אלף השקלים כספי הסיוע לתיאטרון ולהעביר את הכספים לגופי תרבות ועמותות צעירים בעיר.  

עציוני כתב אמש בדף הפייסבוק שלו: “נגמרה החגיגה. ועדת הכספים בראשותי החליטה לפני זמן קצר לשלול את כל התקציב של תיאטרון אל-מידאן ולהעבירו לפרויקט למען הצעירים, התרבות ודברים נוספים בעיר.

בלתי נתפס שהעירייה תממן מכספי ציבור הצגות על מחבלים שמסיתות נגד צה”ל ומדינת ישראל. תודה לכל חברי הוועדה שתמכו בהחלטה”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות