הוארך מעצרם של שניים שבמהלך הימלטות מהמשטרה, הנוסעת ברכבם נהרגה בתאונה בצומת המוביל. השניים הפקירו אותה בזירה והמשיכו להימלט

המשטרה האריכה פעם נוספת את מעצרם של שני חשודים במעורבות בתאונת דרכים קטלנית בצומת המוביל, לאחר שעל פי החשד, השניים נמלטו מהמשטרה והפקירו למוות את הנוסעת ברכב.
משטרת ישראל מנהלת חקירה מאומצת בתיק תאונה קטלנית מתאריך 19.7.19 שבה נפטרה נוסעת הרכב, כאשר הנהג וחשוד נוסף נמלטו מהמשטרה טרם התאונה וגם לאחריה, תוך שהם מפקירים אותה בזירת התאונה, סמוך לצומת המוביל.

בתוך כך, דיון הארכת המעצר של שני החשודים התקיים הבוקר בבית משפט השלום בקריות, כאשר הדיון בעניינו של בעל הרכב, שנעצר כבר ביום התאונה, התקיים רגיל ואילו דיון הארכת המעצר של החשוד השני התבצע בדלתיים סגורות, בשל היותו קטין.
בהתאם לחומרת החשדות וצרכי החקירה, קבע בית המשפט את הארכת מעצרם פעם נוספת עד לתאריך 4.8.19 .

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות