צפו: כך התעלל והכה אוראל ברמי מעכו את נכה צה”ל חסר הישע, בו היה אמור לטפל. המשטרה חושדת שהתעלל בעוד חסרי ישע בהם טיפל בעבר. קוראים למשפחות לגשת ולהתלונן

https://youtu.be/Q-xFmdl-FXs
לאחרונה אנו נחשפים יותר ויותר למעשי התעללות ואלימות כלפי חסרי ישע - אם מדובר בפעוטות בפעוטונים כמו המקרה בראש העין, או בקשישים שאמורים לקבל טיפול מסור ובמקום זאת מוכים וסופגים התעללויות מצד המטפלים - כמו במקרה שנרשם בסוף השבוע בו מטפל במוסד השיקומי "רעות" הכה עד מוות קשיש בן 90. אתמול, אישרה המשטרה לפרסם את שמו ותמונתו של אוראל ברמי בן ה-31 מעכו, שלפי תמונות מצלמות ועוד - התעלל והכה במשך חודשים נכה צה"ל חסר ישע, פגוע ראש, דוד גהן - בו היה אמור לטפל בזמן שזה שוכב חסר ישע בבית משפחתו בצפת. המשטרה אישרה לפרסם את שמו ותמונתו של המתעלל אוראל ברמי, זאת לאחר שעולה חשד כי הוא התעלל והכה עוד מטופלים חסרי ישע בעבר - היות והוא עוסק בתחום הטיפול מזה כמה שנים. אחיו של דוד, הנכה חסר הישע, מאיר דהן סיפר מזועזע: "בית המשפט התיר הבוקר לפרסם את שמו ותמונתו של המטפל שהתעלל באכזריות ובמשך תקופה ארוכה באחי דודו, נכה צה"ל פגוע ראש וחסר ישע המרותק למיטתו ואינו יכול לבצע שום פעולה ללא עזרה. הוא עשה זאת גם בזמן שישבנו 'שבעה' על אבא שלנו. הנה הוא לפניכם, קוראים לו אוראל ברמי והוא תושב עכו. החלטתי לחשוף בפני עם ישראל, ללא שום פילטר, עוד סרטון מזעזע, אחד מיני רבים הנמצאים כבר בידי רשויות החוק".

כאמור במשטרה קוראים לעוד משפחות שבהן עבד אותו אוראל ברמי וטיפל בחסרי ישע, לבוא ולהתלונן אם עולה חשד כי גם בבן משפחתם הוא התעלל.

כך נמסר מהמשטרה: “שוטרי משטרת ישראל עצרו את החשוד: אוראל יהושוע ברמי בן ה-31 מעכו בתאריך 14.07.19 בחשד להתעללות באדם סיעודי נכה צה”ל אותו סעד. בהתאם לבקשת המשטרה הוארך מעצר החשוד ע”י בית המשפט מעת לעת עד לתאריך 23.07.19 (יום ג-מחר) בשלב זה.

חוקרי משטרת ישראל מנהלים חקירה מאומצת אשר ממצאיה בשלב זה מצביעים על פי החשד כי מדובר בהתעללות ארוכת טווח ומרובת מקרים.

לאור עיבוי החומר הראייתי, ופרק הזמן הארוך בו עוסק החשוד במשלח יד זה ביקשה המשטרה בתאריך 19.07.19 (יום ו) מבית המשפט להתיר את פרטי החשוד על מנת לבקש את עזרת הציבור באיתור קורבנות נוספים באם אלו קיימים וככל שיהיו.

הבקשה אושרה ע”י בית המשפט אולם לבקשת סניגורו של החשוד עוכבה ההחלטה עד היום. לפני זמן קצר הותרו לפרסום פרטי החשוד בתקיפה.

*משטרת ישראל מבקשת מכל אדם שיש בידיו מידע אודות קורבנות נוספים שנפגעו מהחשוד, נא לפנות למוקד 100 של המשטרה או לתחנת צפת בטלפון 04-6978444”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות