כוחות כיבוי ומד”א חברו למנופאי שאיבד הכרה על עגורן בגובה 56 מ’ באתר בחיפה

חילוץ העובדת על העגורן שאיבד הכרה באתר ברחוב יוצאי אירופה בחיפה - לוחמי האש טיפסו במעלה העגורן המתנשא לגובה 56 מטרים מעל פני הקרקע וחברו אל המנופאי.
הצוותים מגלישים כעת את המנופאי לאחר שרתמו אותו לאלונקה.
חובשים ופראמדיקים של מד"א שעלו למנוף עם ציוד רפואי מתקדם בסיוע כבאים ומאובטחים ברתמות, מעניקים במקום טיפול רפואי לגבר כבן 32 שמחולץ כעת מהגובה ומפונה לבית החולים רמב״ם בחיפה כשמצבו יציב וטוב.

פראמדיק מדא גיא כרמל סיפר: ״כשהגענו למקום סיפרו לנו העובדים באתר על אדם שככל הנראה איבד את הכרתו בקבינת המנוף בגובה של כ- 50 מטרים. בליווי כוחות הכיבוי שאיבטחו אותי ברתמות עלינו לקבינה עם הציוד הרפואי, שם נמצא מפעיל המנוף כשהוא חש ברע ובהכרה. הענקתי לו טיפול רפואי ראשוני ומייד לאחר מכן כוחות הכיבוי חילצו אותו מהגובה ופינינו אותו לבית החולים רמב״ם״.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות