מדריך נגד אלימות בעירוני א’ בחיפה ומועמד למועצת העיר מואשם בסחיטה ותקיפה חמורה של בעל פיצרייה

חברי מועצת העיר חיפה, סופי נקש וצביקה ברבי נדהמו לגלות שמדריך מוגנות בתוכנית "עיר ללא אלימות" בחיפה, שאף הדריך מוגנות ונגד אלימות בעירוני א' בעיר, הוא עצמו מואשם באלימות קשה. אם לא די, מקסים גושין שמואשם בסחיטה בכוח ותקיפה באיומים של בעל פיצרייה בקריית אתא, אף התמודד בבחירות המוניציפאליות האחרונות למועצת העיר חיפה ברשימתו של לזר קפלון "חיפה ביתנו", והוא אף משמש כמדריך ג'ודו יחד עם אחיו בחוגים שונים לילדים בעיר חיפה ובנשר. עם היוודע דבר הרשעתו פנו שני חברי המועצה אל שי פישל המנהל את התוכנית "עיר ללא אלימות", וביקשו ממנו להשעות לאלתר את גושין מהיותו מדריך בעיר ללא אלימות ובעבודה עם בני נוער. ואכן גושין הושעה במיידי. לפי כתב האישום - מקסים ואחיו ואדים גושן, שהיו בעבר אלופי ישראל בג'ודו, החליטו לגבות חוב שלדעתם חייב להם בעל פיצרייה בקריית אתא, בדרך אלימה: באפריל השנה, השניים הגיעו לביתו של בעל הפיצרייה בקריית מוצקין, דרשו מאביו ומאחותו של בעל הפיצרייה לשלם להם את החוב. משזה לא הצליח, הם שבו למקום לאחר חודש וחצי ותקפו בבעיטות ובאגרופים את בעל הפיצרייה, ששילם להם בקירוב 5000 שקל. אלא שהאחים גושין דרשו עוד 10 אלף שקל בתוך שבוע ימים.  

הם לא הרפו ושבו שוב לבית בעל הפיצרייה כעבור שבועיים – אלא שהפעם במקום עברו שוטרים שהשניים עוררו את חשדם – אז בעל הפיצרייה אזר אומץ ודיווח לשוטרים על מסכת הסחיטות והאלימות שהוא עובר מידי שני האחים.

האחים נעצרו והובאו למעצר שמחודש מפעם לפעם. כשכעת הוגש נגדם כתב אישום באשמת סחיטה באיומים והפעלת אלימות.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close