עו”ד הקצין שירה בסלומון טקה: “הלילה קיבלתי איומים על חיי. אמרו לי שזמני קצוב. נחצו כאן כל הקווים”

עו"ד יאיר נדשי, הוא עורך דינו של קצין המשטרה מתחנת זבולון שירה והרג את סלומון טקה ז"ל בקריית חיים, ומה דהביא לגל מחאות אלים וסוער בכל הארץ. רק לפני כיומיים גילה עו"ד נדשי כי הוא הגיש בשם משפחתו של קצין המשטרה תלונה למשטרה על איומים לחייהם של בני המשפחה - מהוריו של הקצין וכמובן על חייו וחיי אשתו. הלילה, עורך הדין עצמו מצא את עצמו נתון לאיומים ישירים ומפורשים על חייו ונאלץ להגיש גם הוא תלונה למשטרה.  

וכך הוא סיפר: “הלילה נחצו כל הקווים האדומים עת הושמעו איומים על חיי באמצעות הטלפון הנייד והובטח לי שזמני קצוב וזאת לאחר שכוניתי ‘סנגורו של הרוצח’ ו’מסייע בידי עוברי עבירה’. זו היא אך טעימה קטנה ממה שעובר על מרשי ומשפחתו בימים אלה ויש בכך כדי להאיר במקצת את הסיטואציה בפניה עמד מרשי בעת ששהה בחיק משפחתו בעת שנאלץ בלית ברירה לגונן על חייו וחיי משפחתו.
אבקש לפנות לכל גורם בעל השפעה בבקשה לעצור את ההסתה הפרועה לפני שיהיה מאוחר מידי”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות