מצפצפים על החוק: בין שיאני חריגות השכר בשירות הציבורי מציל בחוף חיפה עם מעל 40 אלף שקל וגם: חוף כרמל שלוש שנים ברציפות עם חריגות שכר

היום פורסם דו"ח הממונה על השכר באוצר, קובי בר נתן, לשנת 2017, שהוגש לשר האוצר משה כחלון עם חריגות שכר המקיפות שורה של גופים ציבוריים ועובדים בשירות הציבורי. מסתבר שמשתלם מאוד להיות מציל בחופי חיפה - ואילו המועצה חוף כרמל שמתלוננת על חוסר בתקציב, דווקא מחלקת כבר שלוש שנים ברציפות משכורות חורגות לעובדים אצלה. מדובר על חריגות שכר שעוברות על החוק. וכך למשל מתגלה כי המועצה האזורית חוף כרמל נמצאת ב"חברה טובה" עם חמשת העיריות והמועצות שמצפצפות ובגדול על החוק - ולא שנה אחת- אלא לפי הדו"ח כבר שלוש שנים ברציפות.  

אבל אחד משיאני חריגות השכר הוא לא אחר מאשר מנהל תחנת הצלה ומציל בחוף בחיפה שמרוויח לא פחות מ-40,194 שקל בחודש! עם חריגה של 13.5 אחוז מהשכר המאושר ומותר. בתחומו הוא לא לבד, יחד אתו בשורת חריגות השכר עומד עוד מציל בחוף הרצליה, רק שהוא חורג “רק” ב-5.5 אחוז עם שכר “מופחת” של 35, 164 שקל לחודש.

בין חורגי השכר בשירות הציבורי בהם ברכבת ישראל, בפיקוח על הבנקים וברשות שדות התעופה – ניתן למצוא את רקטור אוניברסיטת חיפה שלפי הדו”ח חורג ב-40 אחוז עם שכר של 65,139 שקל לחודש.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות