ראשוני: מח”ש מאשר את גרסת קצין המשטרה: הירי בוצע לעבר הקרקע והכדור ניתז לחזהו של סלומון טקה ז”ל

ראשוני: היום נועדו ראשי מח"ש עם משפחתו של סלומון טקה ז"ל, תושב קריית חיים שנורה למוות על ידי קצין משטרת זבולון. משפחתו של סלומון טקה ז"ל קמו היוםמהשבעה ומייד הגיעו לפגישה עם צמרת מח"ש וחוקריה שעדכנו את המשפחה כי לאור הראיות ולאור ממצאים בשטח כמו גם צילומי מצלמת האבטחה בזירה, עולה כי הקצין מסר גרסה אמיתית ואכן הוא ירה לעבר הקרקע ובאופן טראגי הכדור ניתז לעבר גופו של סלומון טקה ז"ל וגרם למותו של הצעיר.  

בכך מח”ש מאששת את טענת קצין המשטרה שטען לכל אורך הדרך כי אמנם שלף את נשקו מאחר וחש בסכנה, אך לא כיוון אותו לעבר גופו של טקה או מי מהנוכחים במקום, אלא ביצע ירי לעבר הקרקע כפי שמבקש הנוהל, אולם מדובר במקרה טראגי.

עורכי דינם של משפחת טקה אמרו לנוכחים כי זה לא מנקה את הקצין והמשטרה, זאת לאחר שכל ירי המתבצע לעבר קרקע או קיר – צריך להביא בחשבון כי הכדור יכול לשנות את מסלולו, כפי שקרה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות